Nintendo Switch 2 jesienią 2024 roku? W sieci pojawił się zupełnie nowe pogłoski

lubiegrac newsy hardware Nintendo Switch 2 jesienią 2024 roku? W sieci pojawił się zupełnie nowe pogłoski
Nintendo Switch 2 jesienią 2024 roku? W sieci pojawił się zupełnie nowe pogłoskiTamer Adas | 1 sierpnia 2023, 07:10

Nintendo Switch 2 jesienią 2024 roku? W sieci pojawił się zupełnie nowe pogłoski o przyszłych oraz aktualnych krokach, które japoński gigant wykonał, przygotowując się do premiery nowej konsoli. Co wiemy o nowym urządzeniu, a jakich informacji zabrakło?

W sieci pojawił się nowe plotki dotyczące zamiarów Nintendo, a nawet wykonanych już zabiegów w związku z planowanym rzekomym wypuszczeniem w przyszłym roku kolejnej konsoli. Informatorzy zapewniają, że urządzenie trafiło już do "kluczowych studiów partnerskich".

Rzekomo rozpoczęto już dokładne działania, aby uniknąć błędów swoich oraz konkurencji, w związku z czym Nintendo ma spokojnie poradzić sobie z wypuszczeniem sprzętu w drugiej połowie 2024 roku z niezłą dostępnością urządzenia.

Co ważne, urządzenie ma zachować wszystkie trzy tryby działania, a także zaimplementowany ma zostać wyświetlacz LCD, co niektórzy mogą uznać za minus sprzętu. Korporacja podobno w ten sposób próbuje obniżyć cenę urządzenia, gdyż wydatki związane z większą przestrzenią dyskową okazały się spore.

Zapoznaj się również z: Typy chwytu myszki komputerowej - Jakie są? Co je wyróżnia? Jaki stosujecie?

Z racji, że najnowsze tytuły przekraczają 100 GB pamięci, konieczne będzie zaoferowanie w konsolce sporego dysku oraz możliwości ewentualnego rozszerzenia jej, co było zaletą Switcha. Kompaktowy rozmiar sprawia, że wydatek faktycznie może się okazać naprawdę dużą kwotą.

Niestety nikt nie zdecydował się zdradzić o jakich danych/parametrach jest mowa, jak spora ma być przygotowywana przestrzeń dyskowa czy rozmiar ekranu, który zaoferuje "Wielkie N". Rosnąca konkurencja sprawia, że przed firmą jest spore wyzwanie, a sama oferta własnych gier i kartridży to jednak trochę mało...

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/sources-nintendo-switch-2-targets-2024-with-next-gen-console/

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners