Nioh 2 – The Complete Edition z nowym zwiastunem przypominającym o premierze w przyszłym miesiącu!

lubiegrac news Nioh 2 – The Complete Edition z nowym zwiastunem przypominającym
Nioh 2 – The Complete Edition z nowym zwiastunem przypominającym o premierze w przyszłym miesiącu!Tamer Adas | 18 stycznia 2021, 07:05

Nioh 2 – The Complete Edition to nadchodzący pakiet gry Nioh 2, którą w pełnym pakiecie będziemy mogli zakupić już w lutym 2021 roku!

KOEI TECMO Europe wraz ze studiem Team NINJA poinformowały, że już 5 lutego 2021 roku będziemy się mogli zapoznać z pakietem Nioh 2, który oferuje nam usprawnienia zabawy oraz jej pełną zawartość.

Niezwykle ciepło przyjęta propozycja gra RPG wraz z trzema sporymi dodatkami będzie możliwa już niebawem do nabycia, włączając w to także jedną ciekawą nowinkę.

Przeczytaj również: Kolejne wielkie RPG-i? W tej części gatunku dat premier nie uświadczymy zbyt szybko...

Tę będzie tryb kooperacyjny, za sprawą któego do zabawy podejdziemy ze znajomymi, muszą jednocześnie pamiętać o odmienności zabawy w czasie, w postaci braku jakichkolwiek checkpointów.

Gra na PC-tach zaoferuje nam zabawę w rozdzielczości 4K ze wsparciem dla ultrapanoramicznych monitorów, odświeżaniem do 144 Hz, szeregiem opcji do zmiany oraz wsparciem pełnym zarówno dla myszki i klawiatury, jak również dla wielu kontrolerów.

Nioh 2 – The Complete Edition ukaże się 5 lutego 2021 roku na komputerach osobistych.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Gra: Nioh 2
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners