Niszczycielska Młga - PSSG #6

lubiegrac publicystyka Niszczycielska Młga - PSSG #6
Niszczycielska Młga - PSSG #6redaktor | 9 lipca 2024, 17:00

W dzisiejszym PSSG prezentujemy grę "Devastating Fog" stworzoną przez Adrian Duraj, która miała premierę 26 czerwca 2024.

Niszczycielska Młga (ale mi ten tytuł się podoba) to survival - strzelanka 2D z bardzo prostym modelem, ale równie bardzo wciągającym.

Fabuła jest prosta. Jesteśmy jednym z ocalałych ludzi, którzy walczą z niebezpieczną mgłą w celu odzyskania naszej plany. Oczywiście nie sama mgła jest naszym przeciwnikiem a potwory, które z niej wychodzą. Są to różne stwory o różnym stopniu trudności. Z rundy na rundę przeciwników przybywa, ale jak to w rogaliku. Po nasze śmierci, mamy trochę funduszy do wydania, aby się ulepszyć i odblokowujemy nowe bronie i nowe postacie.

Gra wciąga, choć jest bardzo pixelartowa  w niczym to nie przeszkadza zobaczcie zresztą sami.

Muzyka w grze też jest odpowiednio klimatyczna. Ostatnio powstało sporo tego typu tytułów nawet na naszym podwórku. Konkurencja ogólnie jest zacna bo mówimy tu nawet o Vampire Survivors, który bardzo dobrze został przyjęty przez graczy.

Grę można kupić na steam https://store.steampowered.com/app/2764650?snr=5000_5100___primarylinks

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Tagi: pssg, pssg,
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners