Nora: The Wannabe Alchemist, symulacyjna przygodówka o tworzeniu eliksirów zadebiutowała na Nintendo Switch

lubiegrac news Nora: The Wannabe Alchemist, symulacyjna przygodówka o
Nora: The Wannabe Alchemist, symulacyjna przygodówka o tworzeniu eliksirów zadebiutowała na Nintendo SwitchAgata Dudek | 26 listopada 2023, 23:00

Dwa dni temu swoją premierę na konsoli Nintendo Switch miała przygodowa gra symulacyjna, która swoją premierę na komputerach miała w zeszłym roku. Gra nosi tytuł Nora: The Wannabe Alchemist, i jest tytułem, której bohaterka jest alchemiczka, sporządzająca przeróżne eliksiry. 

Nora: The Wannabe Alchemist to gra stworzona i wydana na komputery PC przez studio Error 300, zaś w wersji na konsole Nintendo Switch przez rodzime studio RedDeer.Games. Wydawca przygodowo-symulacyjnego projektu na Switch prezentuje grę na zwiastunie, który zapowiada ów tytuł, który już jest po swojej premierze. 

Zapoznaj się także z: Top 10 seriali Netflix, a w nich na podium Squid Game: Wyzwanie, Inforamcje zwrotna, Będziesz następna

RedDeer.Games, deweloper i wydawca gier na Nintendo Switch jest już po premierze na wspomnianej konsoli kolejnej gry w swoim portfolio, przygodowej grze będącej symulatorem alchemika, z zarządzaniem czasem. Gra, której tytuł brzmi Nora: The Wannabe Alchemist to klasyka w formie point-and-click, w której znajdziemy także zajmowanie się roślinami, tworzenie eliksirów i dostarczenia zamówień do klientów.

W grze Nora: The Wannabe Alchemist wcielamy się w tytułową Norę, której pomaga zostać alchemiczką. Wraz z nią będziemy sadzić i uprawiać rośliny. Tu będzie liczyć się nasza cierpliwość, potrzeba położenia nacisku na naukę i spoglądania na mijający czas, który zacznie nas gonić. Im więcej roślin zbierzemy, tym więcej eliksirów Nora będzie w stanie zrobić, a klienci potrzebują ich wiele. 

Przeczytaj także:

Niektórzy pragną takich na siłę fizyczną, innych na pozbycie się zmartwień. Nie brakuje także takich, którzy chcą pozbyć się łysiny czy zwykłej opryszczki. Z biegiem czasu będę mieli więcej możliwości, bo Nora nabierze większych umiejętności w ich tworzeniu. Dzięki temu zyska większy zarobek, co pozwoli jej także na zmianę wyglądu jej domu i jego ulepszanie. Nie zabraknie ciekawych postaci, które służyć będą Norze z pomoca, gdy ta wpadnie w tarapaty. 

Gra dostępna na komputery osobiste od 26 lipca 2022 roku, a na Nintendo Switch od 24 listopada 2023 roku. 

Karta gry na Nintendo Switch

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

1234567891011
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners