Nowa aktualizacja i zwiastun Last Train Home trafiły do sieci

lubiegrac news Nowa aktualizacja i zwiastun Last Train Home trafiły do sieci
Nowa aktualizacja i zwiastun Last Train Home trafiły do sieciTamer Adas | 19 grudnia 2023, 14:05

Oficjalnie zupełnie nowa aktualizacja i zwiastun trafiły do Last Train Home, dzięki czemu gracze mogą przekonać się co czeka w ich w ramach czechosłowackiej odysei z zestawem poprawek oraz udoskonaleń.

THQ Nordic oraz Ashborne Games zdecydowały się opublikować kolejny zwiastun, który nie tylko promuje, ale także uświadamia graczy, czego się mogą spodziewać po grze Last Train Home, jej fabule oraz podstawowych założeniach.

Zapoznaj się również z: Bulwark Falconeer Chronicles zadebiutuje na PlayStation i Xboxach w 2024 roku

Najnowszy materiał wideo koncentruje się na wojnie domowej, która dotyka nie tylko swoim dramatyzmem jako takim, ale także ukazuje, jak bohaterowie są rozdarci wewnętrznie.

Ponownie studio oraz wydawca starają się nie tylko wypromować tytuł, ale także i szeroko zarysować konflikt, jaki miał miejsce w Czechosłowacji. To intrygująca forma, która pozytywnie zaskakuje po raz kolejny.

Przy tej okazji autorzy zdecydowali się opublikować pierwszą dużą aktualizację, zapewniającą graczom szereg poprawek oraz szlifów, które mają podnieść jakość rozgrywki oraz przyjemność z ogólnego doświadczenia.

Strategia Last Train Home premierę zaliczyła na komputerach osobistych 28 listopada 2023 roku.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners