Nowa postać - Mag, właśnie trafiła do Book of Demons!

lubiegrac news Nowa postać - Mag, właśnie trafiła do Book of Demons!
Nowa postać - Mag, właśnie trafiła do Book of Demons!Tamer Adas | 5 grudnia 2016, 20:10

Do Book of Demons właśnie trafił zupełnie nowy bohater. Mag dysponuje innym zestawem umiejętnościami niż Wojownik. 
 
Potężny czarodziej właśnie trafił do Book of Demons, pierwszej z ksiąg zestawu gier Return2Games. Postać ta będzie nastawiona na korzystanie z wielu potężnych czarów, które szybko rozprawią się z naszymi przeciwnikami. Nie oznacza to jednak, że momentalnie staniemy się niezwyciężeni, cały czas będziemy jednak ograniczeni ilością many.
 
W grze znajdziemy 16 zupełnie nowych kart klasowych, które z pewnością wzmocnią naszego bohatera. Mag będzie mógł skorzystać z wielu czarów, które wzbogacą nasze możliwości taktyczne i poszerzą pole do popisu w kwestii budowania własnego, wyjątkowego stylu gry. 
 
Twórcy zebrali wiele pochwał za swoją produkcję oraz zostali nagrodzenie na Casual Connect 2016 w kategorii Base Game Art w Tel Awiwie
 
Przy okazji deweloperzy ze studia Thing Trunk zapowiedzieli, że trzecia klasa postaci trafi do Book of Demons już na początku 2017 roku!.
 
Więcej informacji o zmianach i nowościach znajdziecie w tym miejscu.
 
W związku z taką dużą aktualizacją, twórcy przygotowali specjalną 30% zniżkę na swoją grę! Book of Demons możecie zakupić na Steamie.
 

ogolny

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

12345
Komentarze [1]:
avatar TOM3K
dodano: 2017-12-04 13:54:01

Ale słaba ta gra masakra :( Ale kwestia gustu wiadomo :)

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners