Nowa skórka Spider-Man: Miles Morales oraz Spider-Man 2099 dostępna do zakupienia przez graczy w sklepie Fortnite!

lubiegrac e-sport Nowa skórka Spider-Man: Miles Morales oraz Spider-Man 2099
Nowa skórka Spider-Man: Miles Morales oraz Spider-Man 2099 dostępna do zakupienia przez graczy w sklepie Fortnite!Kamil Adas | 25 maja 2023, 18:00

Już na początku czerwca do kin wkroczy wyczekiwany film o znanym przez wszystkich super bohaterze Spider-Man, a wraz z tej okazji Epic Games nawiązał współpracę, podczas której będziemy mogli w Fortnite zakupić skin bohatera wraz z przedmiotami kosmetycznymi. 

Epic Games z okazji nadchodzącej premiery bardzo wyczekiwanego przez ludzi filmu Spider-Man: Across the Spider Verse nawiązali oni współpracę twórcami filmu, podczas której gracze i fani Spider-Man mogą znaleźć jego skórkę w sklepie wraz z ciekawymi przedmiotami kosmetycznymi.  

Zapoznaj się z:

 

W grze pojawiły się, aż dwie skórki, a dokładnie strój Spider-Man (Miles Morales) oraz Spider-Man 2099. Dzięki Miotaczowi pajęczyny ze Spiderversum, gracze mogą ukończyć 11 tydzień zadań w trybie Battle Royale i otrzymać muzykę z lobby Pajęczyny i perfumy.

Co więcej, w zestawie Spider-Man: Miles Morales możemy znaleźć plecak Portal do Spiderversum, kilof Tłuczek Spider-Hama oraz emotkę Graba. Natomiast w zestawie Spider-Man 2099 znajdziemy plecak Pajęcza Peleryna z roku 2099 oraz kilof Topory z Ziemi-928. Ponadto po zakupieniu jednego z dwóch wybranych zestawów otrzymać możecie za darmo również ekran wczytywania Bujamy się po MEGA City:

Gra Fortnite jest już obecny na komputerach osobistych, urządzeniach mobilnych z iOS i Androidem oraz konsol PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, PlayStation 5, Xbox Series X i Xbox Series S.

 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Gra: Fortnite
Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners