Nowa wersja Caliber jest już dostępna z nieco inną charakterystyką zabawy

lubiegrac news Nowa wersja Caliber jest już dostępna z nieco inną charakterystyką zabawy
Nowa wersja Caliber jest już dostępna z nieco inną charakterystyką zabawyTamer Adas | 26 grudnia 2023, 20:00

Nowa wersja strzaelanki Caliber została udostępniona pod koniec 2023 roku, dzięki czemu gracze mogą się zapoznać ze zaktualizowaną propozycją, oferującą znacznie szersze doświadczenie niż miało to miejsce przed laty.

1C Game Studios ogłasza nową wersję swojej drużynowej, taktycznej strzelanki online, Caliber. Caliber+ to specjalny status konta, który umożliwia graczom korzystanie z pełni rozwiniętych operatorów, przyspiesza proces zdobywania nowych postaci i ich umiejętności, ułatwia dostęp do Rankingowych Bitew, a także zapewnia stały dostęp do tworzenia Bitew Użytkowników i rozbudowanej statystyki konta.

Caliber+ eliminuje potrzebę rozwijania postaci, co pozwala graczom skupić się wyłącznie na walce. Wszyscy zakupieni operatorzy będą na maksymalnym poziomie, co dotyczy także przyszłych kolekcji postaci. Dodatkowo, fani gry mogą otrzymać indywidualne zniżki na Caliber+, które będą przyznawane za rozwinięcie 35 lub więcej operatorów w podstawowej wersji gry. Im więcej operatorów na maksymalnym poziomie, tym większa zniżka.

Przeczytaj też:

 

Autorzy na przestrzeni miesięcy zdecydowali się zawrzeć w swoim projekcie między innymi tryb o tryb PvPvE oraz szereg niestandardowych trybów współpracy oraz rywalizacji.

Weterani Caliber, którzy do 10 stycznia 2024 roku zdążą rozwinąć 72 operatorów (w tym rekrutów), otrzymają tymczasową możliwość bezpłatnego przejścia na Caliber+. Od 20 grudnia do 3 stycznia Caliber+ będzie dostępny z 15-procentową zniżką, co jest okazją dla nowych graczy, by dołączyć do zaawansowanej rozgrywki.

Caliber jest dostępne na komputerach osobistych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Gra: Caliber
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners