Nowa zajawka Shelter of Exiles zaprasza graczy do zapisania się do Playtestów staroszkolnego hack'n'slasha

lubiegrac news Nowa zajawka Shelter of Exiles zaprasza graczy do zapisania
Nowa zajawka Shelter of Exiles zaprasza graczy do zapisania się do Playtestów staroszkolnego hack'n'slashaTamer Adas | 25 grudnia 2023, 23:55

Nowa zajawka Shelter of Exiles pojawiła się w sieci, zapraszając graczy do spróbowania swoich sił z nadchodzącymi Playtestami, jakie będą mieć miejsce na Steamie. Jaki projekt obecnie powstaje w ramach studia Pixel Trapps? Czego się można spodziewać po tym tytule?

W sieci pojawił się nowy zwiastun-zajawka nadchodzącej polskiej gry Shelter of Exiles, staroszkolnego hack'n'slasha, który ma w przyszłym roku zaoferować graczom ciekawą propozycję, wyróżniającą się na tle licznych współczesnych RPG-ów.

Zapoznaj się także z: Oto najbardziej obiecujące RPG-i na horyzoncie. Które tytuły dostarczą fanom najwięcej jakości?

Już w styczniu 2024 roku rozpoczną się publiczne testy powstającej polskiej gry z podgatunku hack'n'slash, rozgrywających się w autorskim świecie. Darmowa propozycja ma zaoferować graczom powrót do klasyki ze współczesną oprawą, rozwiązaniami oraz zaletami Web3.

Wspomniany RPG ma zaoferować mocną warstwę strategiczną z rozbudowaną głębią, licznymi mechanikami, pomysłami oraz zaskakującą ilość akcji, jak na pojedynki rozgrywające się w hexagonalnym polu walki. W takich warunkach, toczyć się będzie historia wygnańca, który odkryje potęgę kryształów z zamkniętymi duszami wprost ze słynnych legend.

Celem autorów jest nie tylko doświadczenie wysokiej jakości rozgrywki, ale także zapewnienia darmowego dostępu do propozycji bazującej na najnowszych rozwiązaniach technologicznych. Deweloperzy stawiają na gromadzenie społeczności, szerokie narzędzia personalizacji oraz na otwartą przestrzeń zachowującą wieloplatformowość.

Shelter of Exiles ma ukazać się w trzecim kwartale 2024 roku. Tytuł zadebiutuje na komputerach osobistych w modelu free-to-play.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners