Holstin doczekało się aktualizacji demka w ramach Steam Scream Fest 2023

lubiegrac news Holstin doczekało się aktualizacji demka w ramach Steam Scream Fest 2023
Holstin doczekało się aktualizacji demka w ramach Steam Scream Fest 2023Tamer Adas | 28 października 2023, 20:30

Studio Sonka zdecydowało się wprowadzić nową wersję demo swojej powstającej gry Holstin, które można sprawdzić podczas wydarzenia Steam Scream Fest 2023. Czego się mogą fani spodziewać od tej pory?

Oficjalnie polskie studio zdecydowało się zaimplementować sporą aktualizację wersji demonstracyjnej ich obiecującej gry Holstin, która wprowadza liczne zmiany, modyfikacje oraz ulepszenia zabawy, czyniąc ją jeszcze bardziej atrakcyjną.

Przeczytaj też: Survival horrory zdominowały 2023 rok? Dawno już takiego zainteresowania tym gatunkiem nie uświadczaliśmy!

Wśród najważniejszych nowości zdecydowano się zaimplementować pełne wsparcie dla Steam Decka, gdzie rozgrywka od teraz będzie w pełni satysfakcjonująca w odbiorze. Jednocześnie rozgrywka doczekała się eliminacji błędów oraz doszlifowania mechanik.

Poprawki nie uniknęły trybu walki, dzięki czemu zabawa zarówno w sferze izometrycznej, jak również poprzez perspektywę trzecioosobową. W obu przypadkach fani mogą liczyć na jeszcze bardziej zadowalające doznania w gęstym, horrorowym klimacie.

Nasi rodacy zdecydowali się zadbać również o szereg wersji językowych, dzięki którym większa ilość graczy będzie mogła lepiej zapoznać się z opowieścią łączącą mrokiem klimaty Silent Hilli, Residentów oraz Twin Peaks.

Holstin nie ma daty premiery, gra ukaże się na komputerach osobistych, Nintendo Switchu oraz konsolach Xbox oraz PlayStation.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Gra: Holstin
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners