DRAGO entertainment udostępniło nowe demo Winter Survival

lubiegrac giełda DRAGO entertainment udostępniło nowe demo Winter Survival
DRAGO entertainment udostępniło nowe demo Winter SurvivalTamer Adas | 30 stycznia 2024, 10:35

Wczoraj oficjalnie dowiedzieliśmy się, że studio DRAGO entertainment udostępniło nową wersję demonstracyjną Winter Survival, którą fani mogą sprawdzić przed startem Wczesnego Dostępu na Steamie!

Fani obiecującego polskiego symulatora mogą zapoznać się z zupełnie nową wersją demonstracyjną gry Winter Survival, która w przyszłym tygodniu rozpocznie kolejny ważny etap produkcji na komputerach osobistych.

Przeczytaj też:

 

Nim będziemy mogli sprawdzić Wczesny Dostęp od 28 lutego, już dziś możemy zakosztować nową, poprawioną wersję demonstracyjną umożliwiającą poczucie strachu oraz trudów przetrwania w mroźnych okolicach.

Krótka, growa zajawka zapewnia szansę do zapoznania się z podstawowymi mechanikami i systemami, które mają zapewnić produkcji sukces oraz wyczekującym fanom sporą przyjemność.

W ramach wspomnianego Wczesnego Dostępu na Steamie spodziewać się można między innymi tryb fabularny o próbie powrotu do cywilizacji, endless z niekończącymi się wyzwaniami oraz Coldwave ze szczególnie sporym wyzwaniem i intensywną walką o przetrwanie.

Polski symulator Winter Survival zagości we Wczesnym Dostępie 28 lutego 2024 roku na komputerach osobistych.

Studio DRAGO entertainment S.A. zadebiutowało na głównym parkiecie GPW w Warszawie w dniu 16 listopada 2023 roku.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners