Poznaliśmy nowe gry w PlayStation Plus Essential! Jakie tytuły zagoszczą w bazowej usłudze w listopadzie 2023?

lubiegrac news Poznaliśmy nowe gry w PlayStation Plus Essential! Jakie
Poznaliśmy nowe gry w PlayStation Plus Essential! Jakie tytuły zagoszczą w bazowej usłudze w listopadzie 2023?Tamer Adas | 2 listopada 2023, 14:45

Poznaliśmy zupełnie nowe gry w abonamencie  PlayStation Plus Essential w listopadzie 2023 roku, dzięki czemu już teraz wiemy, że spodziewać się możemy solidnej oferty, co nie zawsze się zdarzało w tym okresie w poprzednich latach. Czego się zatem możemy spodziewać?

PlayStation Plus Essential w listopadzie 2023 - poznaliśmy nowości w ofercie!

Dziś, 2 listopada oficjalnie doczekaliśmy się potwierdzenia ze strony Sony Interactive Entertainment odświeżenia oferty gier PlayStation Plus w wersji Essential, gdzie na zawsze dodać do biblioteki będziemy mogli trzy solidne, ale różnie przyjmowane propozycje.

PS Plus zapewni nam szansę do zapoznania się z odświeżoną Mafią 2, choć nie jest to remake, a jedynie remaster z podbitymi teksturami, wsparciem dla nowoczesnych standardów oraz wybranych rozwiązań, nie ingerujących w pełni w rozgrywkę.

Przeczytaj również: Dodatek do God of War Ragnarok zostanie ujawniony podczas The Game Awards 2023?

Ze sfery w pełni współczesnej odnajdziemy zadziwiający formułą oraz postacią Dragon Balla The Breakers czy też solidną strzelankę w świecie obecnego w postaci Aliens Fireteam Elite, które przeszło nieco bez echa, a zaoferowało naprawdę dobrą jakosć zabawy.

Nowe gry w PlayStation Plus Essential w listopadzie 2023

  • Mafia II: Definitive Edition [PS4]
  • Dragon Ball: The Breakers [PS4]
  • Aliens Fireteam Elite [PS4/PS5]

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Gra: Mafia 2
Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners