Nowości sprawiają, ze PlayStation Plus Extra i Premium w styczniu zapowiada się niezwykle atrakcyjnie!

lubiegrac news Nowości sprawiają, ze PlayStation Plus Extra i Premium
Nowości sprawiają, ze PlayStation Plus Extra i Premium w styczniu zapowiada się niezwykle atrakcyjnie!Tamer Adas | 11 stycznia 2024, 06:00

Oficjalnie poznaliśmy zupełnie nowe gry, które gracze będą mogli sprawdzić w ramach abonamentów PlayStation Plus Extra i Premium w styczniu 2024 roku. Trzeba oddać Sony, że przygotowało naprawdę mocną ofertę na początek nowego roku. Jakich hitów możemy się spodziewać na dniach w ramach tych wersji usługi?

PlayStation Plus Extra i Premium w styczniu 2024 - poznaliśmy nowości w ofercie!

Sony Interactive Entertainment zdecydował się zdradzić, czego się mogą fani spodziewać po usłudze PlayStation Plus w wersjach Extra oraz Premium. Tym razem japońska korporacja zaskoczyła, ponieważ nowy rok rozpoczyna w naprawdę niezły sposób, dostarczając nie tylko różnorodne tytuły, ale także i sporo jakości.

W droższych wariantach PS Plusa w styczniu odnajdziemy między innymi świetne, choć odświeżone Resident Evil 2, nie zabrakło wciąż dość nowego Wonderlands czy cenionego Hardspace Shipbreaker oraz Surviving Mars. Sporo przyjemności z pewnością zapewni także Shadow Tactics czy Session.

Nowe gry w PlayStation Plus Extra i Premium w styczniu 2024

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://blog.playstation.com/2024/01/10/playstation-plus-game-catalog-for-january-resident-evil-2-tiny-tinas-wonderlands-hardspace-shipbreaker-and-more/

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners