Nowości w PlayStation Plus Premium i Extra w lutym 2024 roku stoją na naprawdę wysokim poziomie!

lubiegrac newsy hardware Nowości w PlayStation Plus Premium i Extra w lutym 2024 roku stoją na naprawdę wysokim poziomie!
Nowości w PlayStation Plus Premium i Extra w lutym 2024 roku stoją na naprawdę wysokim poziomie!Tamer Adas | 14 lutego 2024, 23:55

Oficjalnie poznaliśmy zupełnie nowe gry w abonamencie PlayStation Plus w wersji Premium i Extra, które w drugiej połowie lutego 2024 roku. Trzeba oddać Sony, że z partnerami przygotowali pakiet naprawdę jakościowych i różnorodnych projektów. Jakie tytuły będzie można bez dodatkowych opłat ograć za kilka dni?

PlayStation Plus Premium i Extra w wersji Premium i Extra - poznaliśmy nowości w ofercie!

Sony Interactive Entertainment zdecydowało się zaprezentować ofertę nowych gier, które posiadacze PlayStation Plusa w wersji Premium i Extra będą mogli sprawdzić już za kilka dni. Fani nowszych tytułów znajdą coś dla siebie, ale najwięcej przyjemności otrzymują fani RPG-ów.

Zapoznaj się także z: Kim był Joker? Oto prawdziwe imię największego przeciwnika Batmana! Która wersja jest faktyczną? Jak się nazywa?

W ramach pojedynczego "rzutu" gracze mogą wskoczyć do zabawy z Assassin's Creed Valhallą, Tales of Arise czy też z The Outer World w wersji Spacer’s Choice Edition. To pakiet przygód na niezłym poziomie, a w dodatku każda z tych produkcji oferuje nieco inne doznania i podejście do gatunku.

Nowe gry w PlayStation Plus Premium i Extra w wersji Premium i Extra

Kiedy nowe gry pojawią się w PlayStation Plus Premium i Extra w wersji Premium i Extra?

Wspomniany pakiet gier będzie dostępny w PS Plusach Extra i Premium od 20 lutego 2024 roku.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://blog.playstation.com/2024/02/14/playstation-plus-game-catalog-for-february-need-for-speed-unbound-the-outer-worlds-tales-of-arise-assassins-creed-valhalla-and-more/

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners