Microsoft wkracza z najnowszą marcową ofertą dla graczy posiadających abonament Xbox Game Pass!

lubiegrac news Microsoft wkracza z najnowszą marcową ofertą dla graczy posiadających abonament Xbox Game Pass!
Microsoft wkracza z najnowszą marcową ofertą dla graczy posiadających abonament Xbox Game Pass!Kamil Adas | 12 marca 2023, 17:50

Marcowa oferta dla graczy trwa, jednakże my w dzisiejszym wpisie skoncentrujemy się na nowościach, jakie już wkrótce będą dostępne dla każdego posiadacza płatnej przedpłaty Microsoft. Jakie tytuły już wkrótce się pojawią w Xbox Game Pass?

Mamy marzec, a wraz z nim Microsoft przygotował dla posiadaczy płatnego abonamentu Xbox Game Pass nowe tytuły, które już wkrótce zagoszczą i będą dostępne do zasilenia w waszych bibliotekach. Wśród nowych gier możemy znaleźć takie hity, jak Dead Space 2, Valheim, czy Sid Meier's Civilization VI.

Co więcej, takie tytuły, jak Sea of ​​Thieves, No Man's Sky, Halo Infinite Season 3 oraz Fallout 76 otrzymały aktualizacje, które są już dostępne dla was. Doda kotów gracze posiadający gry Halo Infinite, F1 22, The Sims 4, oraz Madden NFL 23 mogą odebrać darmowe bonusy Xbox Game Pass.

Napomknąć musimy również o grach, które już od 15 marca 2023 roku nie będą dostępne dla posiadaczy abonamentu. Mówimy tu o produkcjach F1 2020, Goat Simulator, Kentucky Route Zero, Marvel's Guardians of the Galaxy, Paradise Killer, Undertale, Young Souls, oraz Zero Escape: The Nonary Games, których już nie ujrzymy w ofercie. 

Zapoznaj się z: Suicide Squad: Kill the Justice League dopiero 2024 roku? Dziennikarz powołuje się na swoje sprawdzone źródło

Nowe gry w Xbox Games Pass - pierwsza połowa marca 2023

  • Guilty Gear -Strive- [Chmura, Xboxy, Komputery]
  • Dead Space 2 [Chmura] EA Play
  • Dead Space 3 [Chmura] EA Play 
  • Valheim [Xboxy] – od 14 marca
  • Sid Meier's Civilization VI [Chmura, Xboxy, Komputery] – od 16 marca
  • Ni no Kuni II: Revenant Kingdom – The Prince's Edition [Xboxy, Komputery] – od 21 marca

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners