Nowe materiały z Marvel's Spider-Man Miles Morales, sugerują mocny udział Petera w opowieści!

lubiegrac news Nowe materiały z Marvel's Spider-Man Miles Morales, sugerują mocny udział Petera w opowieści!
Nowe materiały z Marvel's Spider-Man Miles Morales, sugerują mocny udział Petera w opowieści!Tamer Adas | 13 października 2020, 06:05

Wciąż czekamy na kolejne wieści i materiały z Marvel's Spider-Man Miles Morales, mogąc się w tym czasie delektować nowymi materiałami od Insomniac Games.
 
Twórcy Marvel's Spider-Man wskazali, że ich najnowszy tytuł skupiający się na Milesie Moralesie może mieć naprawdę mocne powiazanie z poprzednią grą, także pod względem opowieści.
 
Zgodnie z sugestiami, historia Milesapozwoli nam ujrzeć kilka scen mocno osadzonych w relacji pomiędzy oboma "Pająkami". Zgodnie z doniesieniami Daily Bugle Now, mowa jest tutaj praktycznie o mistrzu oraz jego uczniu.
 
 
 
Po raz kolejny możemy ujrzeć efektowne stroje obu bohaterów, którzy tym razem znajdą się w zupełnie innych warunkach, a sam Miles jak widać będzie się posługiwać dość klasycznymi kostiumami.
 
Studio Insomniac Games pracuje równolegle także nad Ratchet & Clank Rift Apart.
 
Marvel's Spider-Man Miles Morales ukaże 12 (u nas 19) października 2020 roku, ekskluzywnie na PlayStation 5 i PlayStation 4.
 
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners