Zupełnie nowe, eleganckie monitory Philips E1 zadebiutują w najbliższym czasie

lubiegrac newsy hardware Zupełnie nowe, eleganckie monitory Philips E1 zadebiutują w najbliższym czasie
Zupełnie nowe, eleganckie monitory Philips E1 zadebiutują w najbliższym czasieTamer Adas | 21 stycznia 2024, 16:00

Najnowsze monitory Philips E1 w drugiej połowie stycznia oraz w lutym rozwinie się o cztery modele stawiające na elegancję, sporą uniwersalność oraz cenne rozwiązania pokroju złącza USB-C czy technologii odpowiedzialnych za poprawę komfortu użytkowania.

Oficjalnie dowiedzieliśmy się, że zupełnie nowe monitory marki Philips ukażą się w styczniu oraz lutym 2024 roku, dostarczając graczom szereg zalet, takich jak obsługa wielu wyświetlaczy, złącze USB-C czy odświeżanie na poziomie 100 Hz.

Zapoznaj się także z: Jakie są i co oznaczają certyfikaty oraz atesty na rynku monitorów?

Jednostki 24E1N1300A, 24E1N1300AE, 27E1N1300A oraz 27E1N1300AE oferują matryce IPS w rozmiarze od 23,8 do 27 cali z rozdzielczością Full HD. Monitory mają zaoferować uniwersalny, dobrej jakości obraz ze wsparciem Adaptive Synca.

Na pokładzie użytkownicy będą mogli liczyć na hub USB z dwoma portami typu A, obok których znalazło się wspomniane USB-C ze standardem 3.2 oferującym sporą kompatybilność, ładowanie do 65 W oraz możliwość przesyłania obrazu.

W ramach sporego nacisku na komfort liczyć można za sprawą rozbudowanej w personalizację regulowanej stopy oraz wsparciem rozwiązań Flicker Free oraz LowBlue Mode, które eliminują negatywny wpływ światła niebieskiego czy migotania ekranu.

Najnowsze monitory Philips E1 zaczynają już debiutować na rynku w cenach sugerowanych przez producenta od 842 do 991 złotych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners