Nowe przecieki pojawiły się w sieci na temat nadchodzącej odsłony EA Sports FC! Zwiastun gry pojawi się już wkrótce?

lubiegrac e-sport Nowe przecieki pojawiły się w sieci na temat nadchodzącej
Nowe przecieki pojawiły się w sieci na temat nadchodzącej odsłony EA Sports FC! Zwiastun gry pojawi się już wkrótce?Kamil Adas | 21 kwietnia 2023, 18:00

W ostatnim czasie w sieci pojawia się coraz więcej przecieków na temat nadchodzących nowości w odsłonie EA Sports FC, lecz na twitterze dostępne są nowe informacje, o jakich z pewnością musicie się dowiedzieć.

Najnowsza gra piłkarska EA Sports oraz całego Electronic Arts ma pojawić się już w tym roku we wrześniu, jednakże dzisiaj skoncentrujmy się na kolejny ciekawych przeciekach, jakie pojawiły się niedawno na twitterze.

Zapoznaj się też z:

Z ostatnich informacji na temat EA Sports FC dowiedzieć się możemy, że w nadchodzącej odsłonie ambasadorami mają być takie gwiazdy, jak Heung Min Son, Jude Bellingham, Kylian Mbappe oraz Vinicius Jr.

Co więcej, usłyszeć również możemy, że zwiastun ujawniający grę Electronic Arts ma zostać wydany już pod koniec czerwca. Natomiast jeżeli chodzi o listę pełnej licencji graczy liczy ona, aż 19 000 tysięcy zawodników, 700 drużyn oraz 30 lig. 

Nadchodzące EA Sports FC ma zadebiutować w 2023 roku. Tytuł będzie można sprawdzić zapewne w abonamencie EA Play Pro.

 

 

 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners