Nowe State of Play właśnie startuje! Ogłoszeń o PS5 nie będzie, ale możemy się spodziewać nowych ogłoszeń dotyczących gier na PS4, PSVR i PS5!
lubiegracnews Nowe State of Play właśnie startuje! Ogłoszeń
| 6 sierpnia 2020, 22:00
Kolejny State of Play oficjalnie wystartował, dzięki czemu poznamy nową serię ogłoszeń o grach na PlayStation 4, PlayStation VR oraz PlayStation VR!
Dziś poznamy zupełnie nowe ogłoszenia Sony dotyczące gier na PlayStation 4, gogle wirtualnej rzeczywistości PlayStation VR oraz na nadchodzącą konsolę PlayStation 5.
Korporacja zapewniła, że nie możemy się spodziewać wielkich zapowiedzi związanych z kolejną konsolą, wobec czego warto mieć spory dystans do wydarzenia oraz potencjalnych ogłoszeń.
Plotki sugerowały, że podczas najnowszego State of Play powinniśmy zobaczyć Resident Evil Village czy Crash Bandicoot 4 Najwyższy Czas, ponadto nieco mniej prawdopodobne plotki sugerowały także możliwą zajawkę Call of Duty Black Ops Cold War.
WÅ›ród potencjalnych zapowiedzi dotyczÄ…cych wirtualnej rzeczywistoÅ›ci może być Star Wars Squadrons, które wiemy że ma wspierać tego typu technologiÄ™, lecz nie mieliÅ›my przyjemnoÅ›ci bezpoÅ›rednio siÄ™ zapoznać z nowym materiaÅ‚em.
Sporym ogÅ‚oszeniem byÅ‚ czas wydarzenia, które ma trwać... aż 40 minut! Takiego rezultatu do tej pory nie mieliÅ›my okazji zaznać we w miarÄ™ klasycznej formie.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu