Oto spore nowości monitorowe iiyamy! Co producent zaprezentował w październiku?

lubiegrac newsy hardware Oto spore nowości monitorowe iiyamy! Co producent zaprezentował w październiku?
Oto spore nowości monitorowe iiyamy! Co producent zaprezentował w październiku?Tamer Adas | 12 października 2023, 22:05

Marka iiyama zdecydowała się zaprezentować październikowe nowości, które w 2023 oferując interesujące rozwiązania od domowych czy biurowych na reklamowo-informacyjnych kończąc.

ProLite XU2794HSU-B6/XUB2794HSU-B6/XU2794QSU-B6 to trzy nowe monitory oparte o matrycę VA z odświeżaniem 100 Hz, nastawieniem na zaoferowanie dobrego odwzorowania kolorów, szerokimi kątami widzenia oraz wsparciem dla hubu USB, głośników, złącz DisplayPort czy HDMI ze wsparciem AMD FreeSync. Dwa modele doczekały się wyświetlaczy z rozdzielczością Full HD, natomiast model XU2794QSU-B6 oferuje już aż QHD.

Zapoznaj się także z: EA Sports zapowiedziało nową grę mobilną: EA Sports FC Tactical! Czym będzie... mobilna piłkarska turówka?

iiyama ProLite TW2223AS-B1 i TW2424AS-W1/TW2424AS-B1 to kolejne propozycje 21,5-calowe z matową VA wspierającą obsługę dotykiem, obsługę systemu Android oraz nastawieniem na punkty sprzedaży, sklepy oraz inteligentne domy oraz obsługę licznych i różnorodnych zadań.

ProLite TW2424AS to 24-calowa propozycja występująca w kolorach białej oraz czarnej, dostarczając przy tym panel IPS z ładną ramką oraz niezłym odwzorowaniem kolorów.

ProLite LH10551UWS-B1AG to aż 105-calowa propozycja 5KUW z proporcjami 21:9 oraz parametrami, które mogą doskonale się spisać w prestiżowych sklepach, luksusowych przestrzeniach oraz podczas realizowania wyspecjalizowanych zadań. Podobnie sprawa ma się z ProLite T1633MSC-B1/TF1633MSC-B1, choć tutaj do czynienia mamy z małym urządzeniem z IPS-em Full hD z naturalnymi kolorami, certyfikatem IP54 oraz niezłymi kątami widzenia.

 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners