Nowości w październiku w World of Warships Legends, Knighty zostało zapowiedziane, a Forgive Me Father ma datę Wczesnego Dostępu - Krótkie Info

lubiegrac news Nowości w październiku w World of Warships Legends, Knighty
Nowości w październiku w World of Warships Legends, Knighty zostało zapowiedziane, a Forgive Me Father ma datę Wczesnego Dostępu  - Krótkie InfoTamer Adas | 12 października 2021, 09:10

Nowości w październiku w World of Warships Legends, Knighty zostało zapowiedziane, a Forgive Me Father ma datę Wczesnego Dostępu. Więcej w Krótkie Info!

Wargaming zaprezentował jakie nowości pojawią się w World of Warships Legends w październiku, zapewniając tryb w związku z tzw. halloween, wprowadzone zostaną sowieckie krążowniki (w ramach Wczesnego Dostępu) oraz dwie nowe kampanie!

 

Knighty to nowa gra polskiego studia BLUM Entertainment, które zdecydowało się postawić na połączenie królewskiego turnieju z... urokliwymi rycerzami!

Karta na Steam

 

Ultimate Games ogłosiło zawarcie umowy z LVGameDev LLC z Austin, w ramach to której współpracy polski wydawca zajmie się portem gry SimAirport na konsole Xbox, a w przyszłości możliwej kooperacji także na urządzenia PlayStation i Nintendo.

Miło nam ogłosić, że podpisaliśmy umowę z globalnym deweloperem LVGameDev LLC z siedzibą w Austin (Teksas, USA) na przygotowanie portu i wydanie gry SimAiport na konsolę Microsoft Xbox. Bardzo cieszymy się na wykonanie umowy dla tak doświadczonego studia. Liczymy, że obecny projekt zapoczątkuje długofalową współpracę i kolejne realizacje. Zawarta umowa obejmuje możliwość współpracy w zakresie wydania SimAirport na Nintendo Switch, PlayStation 4/5 oraz port innych tytułów z portfolio LVGameDev LLC  – mówi Mateusz Zawadzki, prezes zarządu Ultimate Games.

SimAirport łączy w sobie elementy strategii oraz ekonomii. Gracz będzie zarządzać lotniskiem i realizować usługę na możliwie jak najwyższym poziomie, aby osiągnąć wysokie zyski. To z pewnością ciekawa rozgrywka dla miłośników lotnictwa i podróży. W SimAirport gracze będą mogli od kulis poznać funkcjonowanie centrum lotniczego  – mówi Mateusz Zawadzki, prezes zarządu Ultimate Games.

Karta na Steam

 

Zapoznaj się również z: Recenzja realme 8i - Niezłego smartfona nastawionego na szybkość

 

Forgive Me Father od Byte Barrel oraz 1C Entertainment doczekało się ogłoszenia daty Wczesnego Dostępu, jaką został dzień 26 października. Tak to termin za równo dwa tygodnie.

 

Dodatki The Sims 4 Dzielnica Mody Kolekcja i The Sims 4 Lotniskowy Szyk Kolekcja oficjalnie zagościły na serwerach gry The Sims 4, zapewniając fanom jeszcze więcej satysfakcji.

 

Vivid Games zaprezentowało wstępne wyniki za wrzesień, mogąc się pochwalić wzrostem o 40% sprzedaży w trzecim kwartale względem poprzedniego w bieżącym roku.

Ustabilizowaliśmy przychody w Q3 2021 na poziomie dużo wyższym niż pierwsze półrocze, przede wszystkim dzięki działaniom pogłębiającym zaangażowanie użytkowników w naszych największych tytułach. Najlepszy rezultat uzyskaliśmy w Real Boxing 2, gdzie efektywnie wdrażamy mechanizmy typowe dla gier w modelu free to play. W minionym tygodniu rozpoczęliśmy kolejną już kampanię LiveOps i spodziewamy się pozytywnych rezultatów. Pracujemy nad tym, by wynik netto za kolejne miesiące był lepszy. Reorganizujemy obecnie dwa kluczowe dla osiągnięcia tego efektu zespoły – dział wydawniczy oraz zajmujący się UA (pozyskiwaniem użytkowników). Więcej szczegółów w tym temacie przekażemy niebawem – podkreśla Jarosław Wojczakowski, prezes Zarządu Vivid Games.

 

Otrzymaliśmy informację od wydawcy, że port Real Boxing 2 został skierowany do weryfikacji technologicznej w Nintendo Store. Dokładna data premiery zostanie niebawem potwierdzona przez QubicGames. Zakładamy, że tytuł zadebiutuje w listopadzie. Spodziewamy się, że Real Boxing 2 będzie naszym największym sukcesem komercyjnym na japońskiej konsoli – podsumowuje Piotr Gamracy, General Manager Vivid Games.

 

Przeczytaj też: Klątwa doktora ponownie zagości w Tom Clancy’s Rainbow Six Siege!

 

Espire 1: VR Operative doczekało się wprowadzenia darmowej aktualizacji na Questach, gdzie gra doczekała się pełnego wsparcia oraz szeregu dodatkowych wyzwań.

 

Warface doczekało się wprowadzenia dedykowanej aplikacji, opracowanej w ramach współpracy pomiędzy PLINK oraz My.Games. Z jej pomocą gracze będą mogli śledzić postępy oraz zarządzać swoim kontem, także poza domem.

 

Aura Kingdom doczekało się wprowadzenia nowości w ramach wspomnianego halloween, polegającego na psikusach oraz słodyczach.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners