Zupełnie nowy zwiastun prezentuje nowości w pełnej wersji Sons of the Forest

lubiegrac news Zupełnie nowy zwiastun prezentuje nowości w pełnej wersji Sons of the Forest
Zupełnie nowy zwiastun prezentuje nowości w pełnej wersji Sons of the ForestTamer Adas | 14 lutego 2024, 07:10

Zupełnie nowy zwiastun Sons of the Forest nie tylko zapowiedział wersję 1.0, ale także ukazał najważniejsze nowości przygotowywane przez Endnight w ramach pełnego wydania. Na co mogą liczyć fani w ramach pełnego wydania?

Endnight Games oraz Newnight nie tylko zapowiedziały, że już 22 lutego dojdzie do zakończenia się Wczesnego Dostępu ich gry Sons of the Forest, ale także spółki opublikowały nowy zwiastun, prezentujący najważniejsze zmiany oraz nowości w ramach pełnego wydania.

Jednym z ważniejszych ogłoszeń, było potwierdzenie, że Shawn Ashmore odegra rolę Timmy'ego LeBlanca. Jego występ, nowe scenki oraz zarys opowieści zaprezentowano poprzez najnowszy zwiastun zbliżającego się survival horroru. Ucieczka z wyspy, nawet z użyciem zaawansowanych technologicznie helikopterów nie jest łatwa...

Zapoznaj się również z: Top 10 płatnych gier Android - Jakie tytuły warto zakupić na smartfonach i tabletach z systemem Google'a?

Jednym z aspektów rzucających się w oczy są nowi mutanci, nie tylko prezentujący się przerażający, ale także poruszający się na czterech odnóżach, w nieco inny sposób starający się atakować naszego bohatera.

Fani po wersji 1.0 spodziewać się mogą również paralotni jako sposobu poruszania się, nowych miejscówek, surowców do pozyskiwania oraz wielu innych niespodzianek, które mają spowodować, że głębia rozgrywki znacząco się zwiększy.

Sons of the Forest zagości w pełnej wersji na komputerach osobistych już 22 lutego 2024 roku.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners