Xbox Game Pass w pierwszej połowie września 2023 otrzyma 3 mocne tytuły!

lubiegrac news Xbox Game Pass w pierwszej połowie września 2023 otrzyma 3 mocne tytuły!
Xbox Game Pass w pierwszej połowie września 2023 otrzyma 3 mocne tytuły!Tamer Adas | 5 września 2023, 22:05

Oficjalnie abonament Xbox Game Pass w pierwszej połowie września 2023 roku doczeka się wprowadzenia trzech mocnych gier, z czego aż dwie zaliczą premierę w ramach usługi, oferując graczom efektowne i różnorodne doznania związane z rozgrywką.

Co nowego trafia tym razem do Game Passa?

Największą nowością w XGP jest oczywiście Starfield od Bethesdy, który już jutro oficjalnie zagości w pełnym wydaniu, dostarczając graczom możliwość delektowania się wielki otwartym światem, kosmicznymi przygodami oraz serią niezwykłych przygód w RPG-owym stylu, na rzadko spotykaną skalę.

Również premierowo zapoznać się będzie można od 19 września z Lies of P, obiecująco zapowiadającym się souslike'iem w klimacie Belle Epoque, prezentującym niezwykłą wizję świata Pinocchia, starającej się zostać prawdziwym chłopcem. Tym razem bohatera czekają liczne starcia oraz niezwykła przygoda.

Zapomnieć nie sposób także o Solar Ash, ostatniej grze studia odpowiedzialnego za cenione Hyper Light Drifter, dostarczającego graczom dopracowaną i dynamiczną rozgrywkę, efektowną, stylizowaną oprawę graficzną oraz wyjątkowy futurystyczny klimat.

Nowości w Xbox Game Pass w pierwszej połowie września 2023

  • Starfield [komputery, Xboxy, chmura] - już
  • Solar Ash [komputery, Xboxy, chmura] - 14.09
  • Lies of P [komputery, Xboxy, chmura] - 19.09

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Xboxwire

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners