Nowy dziennik deweloperski opowiada o procesie powstawania Company of Heroes 3

lubiegrac news Nowy dziennik deweloperski opowiada o procesie powstawania Company of Heroes 3
Nowy dziennik deweloperski opowiada o procesie powstawania Company of Heroes 3Tamer Adas | 25 września 2021, 07:15

Relic Entertainment oraz SEGA zaprezentowały nowy dziennik deweloperski, prezentującego jak powstaje strategia Company of Heroes 3.

Twórcy jednej z najbardziej oczekiwanych strategii w czasie rzeczywistym zdecydowali się opublikować nowy materiał wideo w formie dziennika deweloperskiego.

Zapoznaj się także z: Pixel Heaven 2021 odda hołd twórcy ZX Spectrum, a na miejscu pojawia się Crispin oraz Grant Sinclair

W ten też sposób społeczność może wskoczyć za kulisy, ujrzeć jak powstają poszczególne elementy i aspekty rozgrywki czy grafiki.

Twórcy chcą podkreślić jak ciekawą wizję mają i jak mocno bazują na opiniach społeczności fanów, znanej od lat ze swojego zaangażowania oraz chęci pomocy. Udostępniono w ten sposób platformę Games2Gether, skracającą dystans oraz umożliwiającą zapewnienie lepszej współpracy pomiędzy obiema stronami.

 

 

Do 30 września trwa promocja SEGA Discovery, w ramach której gracze mogą zapoznać się między innymi z poprzednimi odsłonami za małe pieniądze.

Company of Heroes 3 ma zadebiutować mniej więcej pod koniec 2022 roku na komputerach osobistych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners