Nowy God of War powstaje? Santa Monica Studio poszukuje pracowników do niezapowiedzianego RPG-a

lubiegrac news Nowy God of War powstaje? Santa Monica Studio poszukuje pracowników do niezapowiedzianego RPG-a
Nowy God of War powstaje? Santa Monica Studio poszukuje pracowników do niezapowiedzianego RPG-aTamer Adas | 27 lutego 2024, 07:15

W sieci pojawiły się nowe wskazania dotyczące procesu powstawania nowego God of Wara. Sony Santa Monica już od prawie dwóch lat poszukuje pracowników, którzy wsparliby proces produkcji nieujawnionego "RPG-a akcji". Czy będzie to faktycznie nowa odsłona słynnego cyklu?

Po ostatnim sukcesie Sony Santa Monica i Sony Interactive Entertainment wielu fanów wyczekuje odpowiedzi na pytanie, w jaką stronę podąży marka God of War, która na przestrzeni ostatnich gier doczekała się nieco innego kierunku oraz pomysłu na opowieść.

Zespół deweloperski, który w zasadzie już od przeszło dwudziestu lat nad tym samym cyklem najpewniej dostarczy graczom możliwość zapoznania się z nowymi atrakcjami. Najwyraźniej nowa część już powstaję i być może za kilka lat dostarczy nam jeszcze atrakcyjniejsze doznania.

Zapoznaj się również z: Nadszedł czas na konkurs Mój bohater filmu przygody!

Wspomniana wskazówka wywodzi się z oferty pracy na projektanta interfejsu. To właśnie tam pojawia się hasło o RPG-u akcji, co pasuje idealnie do opisu ostatnich dwóch odsłon. Generalnie rzecz ujmując takie wzmianki pojawiały się nawet w przypadku hack'n'slashowych odsłon.

Niestety obecnie nie wiemy, czy będziemy mieli do czynienia z zupełnie nową produkcją czy też z projektem, który deweloperzy określają mianem "pół-sequela". Być może faktycznie doczekamy się trzeciej odsłony, która będzie znów czymś więcej niż dodatkiem, ale i mniej rewolucyjną propozycją względem restartu marki w 2018 roku.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://gamerant.com/god-of-war-developer-next-game-unannounced-action-rpg/

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners