Zupełnie nowy Nintendo Direct już w lutym 2024 roku?

lubiegrac newsy hardware Zupełnie nowy Nintendo Direct już w lutym 2024 roku?
Zupełnie nowy Nintendo Direct już w lutym 2024 roku?Tamer Adas | 22 stycznia 2024, 14:05

W sieci pojawiły się doniesienia sugerujące, że zupełnie nowy program Nintendo Direct może odbyć się lutym 2024 roku. Wielkie N ma się przygotowywać do pierwszych zapowiedzi i ogłoszeń związanych z najpopularniejszymi grami i zagadnieniami.

Nintendo do tej pory nie zdecydowało się zdradzić, kiedy możemy się spodziewać pierwszych większych czy mniejszych ogłoszeń, związanych nie tylko z tym rokiem. Analityk Roberto Serrano zdecydował się ujawnić, że zgodnie z jego informacjami korporacja szykuje się do tego typu imprezy.

Zgodnie z jego słowami, najbliższa edycja Nintendo Directa ma się odbyć w drugiej połowie lutego 2024 roku i co ważne, nie ma to być mała edycja, co miało miejsce w przeszłości.

Zapoznaj się również z: Planszówka Orzeszki ze ścieżki w marcu trafi na rynek! C zaoferuje graczom wyprawa do kolorowego lasu?

Tym razem analityk zdecydował się wyrazić pewne zdanie, że podczas imprezy mają być ujawniane interesujące i ważne ogłoszenia, co dotychczas nie miało specjalnie miejsca.

Rzecz jasna fani będą wyczekiwać, że Nintendo w końcu zdecyduje się oficjalnie ujawnić następcę Nintendo Switcha, który ponoć ma zadebiutować właśnie w 2024 roku. Być może faktycznie za miesiąc poznamy pierwsze szczegóły dotyczące nowej konsolki...

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners