Nowy remake oryginalnego Resident Evil powstanie? Ponoć Capcom miał wyrazić na to zgodę!

lubiegrac news Nowy remake oryginalnego Resident Evil powstanie? Ponoć Capcom miał wyrazić na to zgodę!
Nowy remake oryginalnego Resident Evil powstanie? Ponoć Capcom miał wyrazić na to zgodę!Tamer Adas | 14 maja 2024, 20:45

W internecie pojawiły się nowe wieści sugerujące, że nowy remake Resident Evil 1 jednak powstanie! Według znanego informatora japońska korporacja ma kontynuować swoją dotychczasową strategię w sferze rozwijania tej flagowej marki.

Capcom według Daniela Richtmana miało zmienić swoją dotychczasową strategię, wyrażając zgodę na odświeżenie projektu, który wydawał się mieć małe szanse na powstanie. Sukcesy poprzednich projektów spowodowały, że korporacja miała postanowić dać zielone światło.

Gigant ma pozostać wierny linii sukcesów, starając się po prostu wybrać kolejny tytuł, który doczeka się odświeżenia na nowoczesną modłę. To także może być znak, że piąta i szósta odsłona zostaną odnowione dopiero za pewien, na tę chwilę nieznany czas.

Zapoznaj się również z: Wyciekła data i DLC-kie Assassin's Creed Shadows? Co jutro zostanie ujawnione?

W ten sposób możliwe będzie między innymi wydanie odświeżeń od "Jedynki" do "Czwórki" w ramach wspólnych wydań i pakietów, które mogą być niezwykle ciekawe dla pokoleń graczy, którzy jeszcze nie mieli styczności z tym cyklem horrorów.

Trzeba oddać fanom serii Resident Evil, że Capcom cały czas stara się ich udobruchać, najistotniejsze będzie jednak to, aby ostatecznie zachować odpowiednio wysoki poziom poszczególnych gier. W innym przypadku pojawi się frustracja i niezadowolenie...

Nie wiemy czy faktycznie Resident Evil 1 remake powstanie.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners