Nowy system od Huawei potwierdzony! - Co może czekać konsumentów?

lubiegrac recenzje sprzetu Nowy system od Huawei potwierdzony! - Co może czekać konsumentów?
Nowy system od Huawei potwierdzony! - Co może czekać konsumentów?redaktor | 22 maja 2019, 13:45

Nowy system od Huawei potwierdzony! Wczoraj wieczorem przedstawiciele chińskiego giganta potwierdzili, że nowe oprogramowanie zostanie wypuszczone jeszcze w tym roku i wszyscy użytkownicy będą do niego zmigrowani niemalże automatycznie.
 
To oznacza, że przy następnych okazjach w waszych telefonach Huawei możecie się pożegnać z Androidem i przejść na dedykowany system od Huawei. Jeśli nie chcecie się żegnać z dziełem Google w obecnym wydaniu, przy następnych aktualizacjach uważnie czytajcie co telefon wyświetli Wam na ekranie. 
 
Czyli po 24h od mojego ostatniego artykułu, potwierdza się że Huawei szykował się na ten ruch od dłuższego czasu i wygląda na to, że jest bardzo dobrze przygotowany na taką migrację!
 
Licencja na obecnego Androida od Google wygasa Huawei w sierpniu bieżącego roku. W związku z czym firma ma w planach przeniesienie jesienią swoich urządzeń i użytkowników na nową platformę cyfrową. Niestety w chwili obecnej nie wiemy tak naprawdę czego się możemy spodziewać po wsparciu dla danych aplikacji, ich aktualizacji oraz działania, które być może okażą się jeszcze wydajniejsze. Niektórzy eksperci wspominają, że być może rezultat będzie o 60% lepszy.
 
 

Wychodzi na to, że firma z Chin będzie chciała bardzo ostro zamieszać na rynku systemów operacyjnych dla telefonów i nie tylko, bo w grę mają wejść tablety czy wszystkie inne mobilne urządzenia jak zegarki i tym podobne. W sieci pojawiły się także informacje dotyczące tego, że Microsoft zdecyduje się na taki sam ruch w kontekście Windowsów dla laptopów.
 
Mam wrażenie, że może się okazać, że jeszcze na tym my wszyscy wygramy a Google będzie wielkim przegranym całego konfliktu wywołanego przez Prezydenta USA Donalda Trumpa. Jeśli Chińska Republika Ludowa uniezależni się od amerykańskiej technologi i zaleje świat swoimi własnymi rozwiązaniami, przy okazji oferując je w niższych cenach, to mogą odnieść sukces. To może być będzie największa porażka amerykańskiej dyplomacji.
 
 
Podsumowując, nadal podtrzymuje swoje zdanie, że na tej całej aferze użytkownicy mogą zyskać zdecydowanie więcej niż stracić, jeśli kompatybilność zostanie utrzymana i Huawei jest przygotowany jakoś do przeniesienia całego Google Play do ich ekosystemu. To z resztą może być bardzo zabawne, bo jestem pewien że następną ofensywą Chińskiego Smoka będzie drastyczne obniżenie cen, aby agresywnie skusić wszystkich klientów produktami wysokiej klasy w cenie maksymalnie średniaka.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners