Nudy w branży gier, zatem... PlayStation 5 Pro znów wraca na tapet

lubiegrac newsy hardware Nudy w branży gier, zatem... PlayStation 5 Pro znów wraca na tapet
Nudy w branży gier, zatem... PlayStation 5 Pro znów wraca na tapetTamer Adas | 11 grudnia 2023, 15:40

Z racji, że branży gier znów nie dzieje się za wiele, ponownie na tapet powraca temat konsoli PlayStation 5 Pro. Według nowych doniesień urządzenia miały w tym miesiącu zagościć u wybranych producentach, a w sieci ponownie pojawiają się dziwne liczby dotyczące wydajności.

Niedawno w sieci pojawiły się pogłoski dotyczące specyfikacji technicznej PS5 Pro, które ma być przyszłoroczną propozycją Sony Interactive Entertainment. Ponownie internet wypełniają informacje o tym, że nowe urządzenie z rodziny PlayStation 5 ma oferować wydajność lepszą o 60%.

Wirtualne liczby stał się symbolem dwóch ostatnich generacji, ostatecznie mając niekiedy problemy z zaoferowaniem odpowiedniego stabilnej rozgrywki w rozdzielczości Full HD z 60 klatkami na sekundę. Źle wspominane PlayStation 4 Pro, w zasadzie poza wybranymi tytułami ekskluzywnymi, miało problemy z uzyskaniem nawet 4K jako takiego.

Zapoznaj się także z: Rzekoma specyfikacja techniczna PS5 Pro zapowiada... niewielki wzrost wydajności. Co miałaby zaoferować nowa konsola?

W zasadzie szczegóły danych technicznych i tym razem się nie różnią względem poprzednich, pojawia się natomiast sporo ogólnikowych opisów, które świetnie się spisują co najwyżej na papierowych testach laboratoryjnych.

Rzekomo nowe urządzenie ma w większym stopniu korzystać z technik uczenia maszynowego i być może to właśnie ten aspekt sprawi, że nowa wersja PS5 będzie oferować lepsze doznania. Pamiętajmy jednak, że zeszłogeneracyjny model Pro był w zasadzie mało udany i spotkał się po kilku/kilkunastu miesiącach ze sporą krytyką...

Rzekoma premiera PlayStation 5 Pro miałaby się odbyć pod koniec 2024 roku.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: fot. PS5 Slim https://wccftech.com/additional-ps5-pro-specs-and-details-potentially-leaked-rumor/

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners