Czy dobrze wciąż sobie radzą obudowy bez podświetlenia RGB?

lubiegrac newsy hardware Czy dobrze wciąż sobie radzą obudowy bez podświetlenia RGB?
Czy dobrze wciąż sobie radzą obudowy bez podświetlenia RGB?Tamer Adas | 21 lipca 2023, 07:15

Wbrew pozorom na rynku obudów dla graczy nie brakuje modeli, które stawiają na bardziej klasyczną postać oraz formę, rezygnując z popularnego podświetlenia RGB.

Na przestrzeni lat rynek obudów dla graczy znacząco się zmienił, co najlepiej obrazują oferty sklepowe, gdzie nie brakuje modeli z naprawdę odważnym designem oraz mocnym wykorzystaniem podświetlenia RGB.

Zapoznaj się również z:

 

W obecnych czasach liczne podzespoły są od początku projektowane pod kątem ładnego wyeksponowania podświetlenia. To wszystko powoduje, że wybór dla niektórych graczy znacząco się zmniejszył. 

W końcu nie każdy musi chcieć postawić na przejrzysty bok oraz wyeksponowanie ferii barw, które przebijać się będą po całym naszym pokoju, co może nam nie odpowiadać. W końcu być może mieliśmy jakiś konkretny zarys tego, jak nasze stanowisko samo w sobie będzie się prezentować.

Między innymi Chieftec może się pochwalić takimi jednostkami jak BX-I0B-OP, AS-0IB-OP czy Pro Cube CI-02B-OP, które nie tylko stawiają na klasyczną czerń, ale także na intrygujące podejście do znanych form.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners