CHIEFTEC wypuszcza nowe obudowy: APEX i APEX AIR. Co oferują nowe modele?

lubiegrac newsy hardware CHIEFTEC wypuszcza nowe obudowy: APEX i APEX AIR. Co oferują nowe modele?
CHIEFTEC wypuszcza nowe obudowy: APEX i APEX AIR. Co oferują nowe modele?Tamer Adas | 15 grudnia 2023, 15:45

Firma CHIEFTEC oficjalnie zaprezentowały obudowy APEX i APEX AIR, nowe modele dla graczy, przygotowane z myślą o spełnieniu potrzeb użytkowników przechodzących na nowe platformy. Na co można liczyć w przypadku tych propozycji? 

Zupełnie nowe obudowy Apex i Apex Air to propozycje, które mają zaoferować graczom nie tylko ładny design, ale także pełną koncentrację na przepływie powietrza. Nowe modele oferują miejsce na 11 wentylatorów, obsługę radiatorów do nawet 420 mm (na froncie) ze sporą przestrzenią we wnętrzu oraz wsparciem USB-C 3.2. Gen 2.

CHIEFTEC APEX

Fani stylowych propozycji otwartych na efektowne, podświetlane wentylatory skierują swoją uwagę ku Chieftecowi Apex. Fani mogą pozyskać gamingową propozycje z nowoczesnym charakterem, sporym panelem z hartowanego szkła oraz skuteczną obsługą całej kombinacji.

Modele ARGB oferują szerokie opcje dostosowania oraz oferowania licznych iluminacji z w różnych kombinacjach z zachowaniem kilku motywów domyślnych.

Przeczytaj też:

CHIEFTEC  APEX AIR

Model Apex Air to sprzęt znacznie bardziej klasyczny, choć zachowującym szklany, boczny panel. W tym przypadku mamy do czynienia z trzema wentylatorami 140 mm obsługujących między innymi pracę na niskich obrotach oraz nastawionych na wysoką kulturę pracy.

Szersza kontrola pracy chłodzenia powoduje, że możemy sprawniej dostosować do własnych preferencji oraz równowagi, jaką chcemy uzyskać we wnętrzu. Subtelność ma być znakiem rozpoznawczym tego Chiefteca.

Kiedy obudowy CHIEFTEC APEX i APEX AIR zadebiutują?

Obudowa Chieftec Apex zadebiutuje jeszcze w 2023 roku w cenie sugerowanej 399 złotych, natomiast model Chieftech Apex Air pojawi się w sprzedaży w następnych tygodniach w kwocie 349 złotych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners