Poznaliśmy pierwsze oceny SteamWorld Build, nowej gry ze świata stworzonego przez Thunderful Development

lubiegrac publicystyka Poznaliśmy pierwsze oceny SteamWorld Build, nowej gry ze
Poznaliśmy pierwsze oceny SteamWorld Build, nowej gry ze świata stworzonego przez Thunderful DevelopmentTamer Adas | 27 listopada 2023, 15:40

Poznaliśmy pierwsze oceny strategii SteamWorld Build, najnowszej propozycji studia Thunderful Development, które po raz kolejny pokazało wielką klasę oraz dostarczyło fanom wysokiej jakości projekt w ramach rozwijanego przez siebie świata przedstawionego.

Build rozwija uniwersum Thunderful

Thunderful Publishing poprzez swoje studio Development, dostarczą za kilka dni pełną wersję swojej strategii SteamWorld Build, która oferuje graczom city builderową formułę połączoną ze swoim światem przedstawionym. W ten sposób roboty napędzane parą dostarczają ponownie wiele jakości i satysfakcji.

Propozycja już na zwiastunach prezentowała się naprawdę nieźle i jak już wiemy, pełne wydanie dostarcza to co najważniejsze, czyli wiele zabawy wynikającej z dobrego zarządzania.

Zapoznaj się także z: Top 10 city builderów, w których strategia sprawdzimy się jako zarządzających, a gdzie zmierzymy się z ekstremalnymi warunkami?

Nowa propozycja ze średnią ocen wynoszącą 80/100 i wskaźnikiem poleceń na poziomie 85% świadczą o tym, że mamy do czynienia z naprawdę niezłym przedstawicielem swojego gatunku.

Oceny SteamWorld Build

  • 98/100 - lubiegrac.pl
  • 95/100 - TechRaptor,
  • 90/100 - Gert Lush Gaming, God is a Geek, Kakuchopurei,
  • 85/100 - SECTOR.sk,
  • 80/100 - TheSixthAxis, GamingBolt, Checkpoint Gaming, Push Square, Press Start, Nintendo Life, GamesRadar+,
  • 75/100 - Checkpoint Gaming,
  • 70/100 - New Game Network, Game Informer
  • 60/100 - siliconera.

Kiedy ukaże się SteamWorld Build?

Strategia SteamWorld Build ma zadebiutować już 1 grudnia 2023 roku na Xbox Series SXbox Series X, Xbox One, komputerach osobistych, Nintendo Switch oraz PlayStation 4 i PlayStation 5.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://opencritic.com/game/15732/steamworld-build

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners