Od Gears 5 do... Diablo IV! Taką drogę przechodzi Rod Fergusson

lubiegrac news Od Gears 5 do... Diablo IV! Taką drogę przechodzi Rod Fergusson
Od Gears 5 do... Diablo IV! Taką drogę przechodzi Rod FergussonTamer Adas | 8 lutego 2020, 07:10

Rod Fergusson zszokwał wczoraj wielu ludzi swoim odejściem z The Coalition. Jak się dziś dowiadujemy, przeszedł bo Blizzarda, by czuwać nad... Diablo IV!
 
Absolutnie najbardziej znana i popularna twarz związana z dwoma ostatnimi odsłonami serii Gears odeszła, w zasadzie od tak ze swojego studia. Już wiemy, że mówimy tutaj przejściu do równie dużego projektu.
 
Rod Fergusson od marca tego roku dołączy do Blizzarda, gdzie wraz z dedykowanym zespołem będzie rozwijał czwartą odsłonę serii, która tak mocno jest wielbiona na całym globie.
 
Ruch ten z jednej strony był sporym zaskoczeniem, z drugiej jednak jedynie domyślać się można czym Activision Blizzard musiało go skusić. Nowa, również a być może nawet bardziej, odpowiedzialna rola będzie wiązać się także z większymi oczekiwaniami.
 
 
Gears 5 okazało się bardzo dobre, choć jego zakończenie było tak mocnym cliffhangerem, że nie pozostawiono żadnych wątpliwości odnośnie przynajmniej jednej kolejnej odsłony. Sam Fergusson wspominał o chęci odejścia od trylogii i postawienia na coś w stylu sagi. Za tę nie będzie już jednak odpowiadał, ponieważ rozwijanie Diablo IV bez wątpienia będzie zajmować jego czas przez najbliższe wiele lat. 
 
Blizzard posiada wielkie nadzieje dotyczące nowego Diablo, które powinno stanowić pociąg dla nowo wybranej strategii firmy, która w chwili obecnej mocno jest krytykowana. Nie da się jednak zaprzeczyć, że marketingowo mało co firma przeprowadziła udanie w dziedzinie komunikacji z graczami.
 
Branża gier w ostatnim czasie doczekała się sporej ilości zmian na stanowiskach, przez co nowa generacja konsol zapowiada się jeszcze ciekawej. Nad "Czwórką" pracują także nasi rodzący, którzy również dołożą sporo, aby fani mogli się cieszyć wyśmienitą odsłoną.
 
Diablo IV nie ma jeszcze daty premiery. Gra ukaże się na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: cogconnected.com/2020/02/rod-fergusson-will-oversee-diablo-iv/

Gra: Diablo IV
Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners