Pomimo sporych problemów nadciągająca ofensywa Ubisoftu do początku 2024 roku ma pozwolić korporacji wyjść z tarapatów!

lubiegrac news Pomimo sporych problemów nadciągająca ofensywa Ubisoftu
Pomimo sporych problemów nadciągająca ofensywa Ubisoftu do początku 2024 roku ma pozwolić korporacji wyjść z tarapatów!Tamer Adas | 23 lipca 2023, 07:15

Francuski Ubisoft ma spore problemy wynikające z dotychczasowych kłopotów wydawczo-produkcyjnych, jednakże rozpoczynająca się powoli ofensywa do początku 2024 roku ma pozwolić wyjść korporacji na dobrą drogę.

Ubisoft zdecydował się nie tylko zaprezentować naturalnie dość kiepskie dane finansowe, jednocześnie zapewniając, że jest to początek procesu wyjścia na prostą, w czym pomocą ma być wypuszczenie aż 10 gier w okresie do końca marca przyszłego roku.

By zagwarantować sobie Ubisoft zdecydował się przygotować do szerszej gamy premier, których od dawna w zasadzie nie było. Chwilami można było odnieść wrażenie, że portfolio mocno się wyczerpało, pomimo bardzo rozbudowanych struktur.

W ten też sposób fani już teraz mogą przygotować się do tego, że dotrzymane zostaną terminy debiutu takich propozycji jak Just Dance 2024, The Crew Motorfest, Assassin's Creed Mirage, Avatar Frontiers of Pandora, czy Prince of Persia The Lost Crown.

Zapomnieć też nie sposób o pobocznych projektach, które nie mają precyzyjnego terminu debiutu, ale najpewniej niebawem się ukażą: Assassin's Creed Nexus VR, Tom Clancy's Rainbow Six Mobile, Assassin’s Creed Codename JADE, Tom Clancy's The Division Resurgence, nie wiedząc co dalej ze Skull and Bones.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://www.windowscentral.com/gaming/ubisoft-plans-to-release-10-games-before-april-2024

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners