Offroad Mechanic Simulator już na początku kwietnia doczeka się Prologu!

lubiegrac giełda Offroad Mechanic Simulator już na początku kwietnia doczeka się Prologu!
Offroad Mechanic Simulator już na początku kwietnia doczeka się Prologu!Tamer Adas | 16 marca 2023, 21:00

Polskie studio Image Power oficjalnie ogłosiło, że prolog gry Offroad Mechanic Simulator ma już datę premiery! Fragment nadchodzącego symulatora napraw samochodów offroadowych będziemy mogli sprawdzić już na samym początku kwietnia.

Już 3 kwietnia gracze oficjalnie będą mogli zapoznać się z przedsmakiem zbliżającego się powoli symulatora mechanika samochodów terenowych, który zgodnie z planem ma zadebiutować w drugim kwartale bieżącego roku.

Nim do tego dojdzie, zdarzy nam się okazja skosztowania prologu produkcji z możliwością sprawdzenia samochodu oraz samodzielnego naprawienia go. W ten sposób jeszcze na chwilę przed debiutem, będzie się można zapoznać z tytułem o budżecie około miliona złotych.

Produkcja początkowo ukaże się jedynie na komputerach, aby następnie wskoczyć także na Nintendo Switcha oraz konsole sygnowane logiem PlayStation. Autorzy jednocześnie cały czas pracują równolegle nad dwoma symulatora: Creature Lab oraz Cruise Ship Manager, a wkrótce udostępniona zostanie także wersja demonstracyjna Haunted House Renovator.

Zapoznaj się również z:

 

Offroad Mechanic Simulator to nasza autorska propozycja nawiązująca do popularnej serii Mechanic Simulator. Mamy nadzieję, że będzie to emocjonująca rozgrywka, dzięki której gracz przemierzy ciekawe trasy własną terenówką oraz sam zadba o jej naprawy i stan techniczny. W naszej grze stawiamy na realizm, dlatego prowadzimy konsultacje ze specjalistami, przechodzimy liczne testy z mechanikami. Osobiście weryfikuję wiele aspektów, ponieważ offroad to moje hobby, które uprawiam od kilku lat. – mówi Marcin Zaleński, Prezes Zarządu Image Power SA.

Liczymy, że tytuł zyska pokaźne grono fanów. To jeden z naszych najważniejszych projektów. Wierzymy, że uatrakcyjni rodzimy segment gier motoryzacyjnych o projekty dla majsterkowiczów. Jeśli nasza propozycja okaże się ,,strzałem w dziesiątkę’’ marka zostanie rozszerzona o płatne i darmowe dodatki. – dodaje Marcin Zaleński.

Prolog Offroad Mechanic Simulator: Prologue - First Job zadebiutuje 3 kwietnia 2023 roku na komputerach osobistych.

Image Power S.A. notowane jest na parkietach NewConnect.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners