Co zmieni się w rozgrywce z EA Sports UFC 5? Autorzy omawiają najważniejsze nowości oraz modyfikacje systemów

lubiegrac news Co zmieni się w rozgrywce z EA Sports UFC 5? Autorzy omawiają
Co zmieni się w rozgrywce z EA Sports UFC 5? Autorzy omawiają najważniejsze nowości oraz modyfikacje systemówTamer Adas | 1 października 2023, 07:10

Oto niedawno opublikowane omówienie rozgrywki z EA Sports UFC 5, skupiające się na zaprezentowaniu graczom najważniejszych zmian, modyfikacji, poprawek oraz ulepszeń, które mają uczynić cyfrowe MMA jeszcze efektowniejszym, bardziej realistycznym oraz satysfakcjonującym.

W ostatnim czasie EA Sports i Electronic Arts zdecydowały się opublikować spory, przeszło 20-minutowy materiał wideo, koncentrujący się na zaprezentowaniu najważniejszych zmian, poprawek oraz ulepszeń zabawy, czyniąc ją jeszcze bardziej satysfakcjonującą na kilku poziomach.

Zupełnie nowy, znacznie bardziej rozbudowany system obrażeń fizycznych spowoduje, że zarówno aspekty wizualne, jak i faktyczna walka zmienią się nie do poznania. Od teraz nie tylko sędziowie wpływać będą na poczynania w oktagonie, ale także otworzy się nowe pole dla fanów mocno strategicznej walki.

Zapoznaj się również z: Druga analiza koncentruje się na funkcjach w EA SPORTS WRC

Wyraźnie podniesiono aspekt filmowości oraz płynności zabawy w związku, z którymi możliwe będzie skuteczniejsze oddawanie ciosów w określone miejsca ciała, tak by na przykład doprowadzić do kontuzji rywala czy ułatwić sobie obalenie, o knockoucie nie wspominając.

Walka na ziemi również została znacząco zmodyfikowana, stawiając tym razem na lepszą precyzję, płynność oraz dynamikę, co ma skłonić graczy do częstszego i skuteczniejszego korzystania z tego aspektu walki. Poprawione uniki sprawia, że skuteczniej będziemy mogli odeprzeć presję rywala, dostarczając obronie nowe narzędzia wpływania na wynik i przebieg pojedynku.

Najnowsze UFC 5 ukaże się 27 października 2023 r. na konsolach PlayStation 5, Xbox Series S oraz Xbox Series X.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners