Vampire The Masquerade - Bloodlines 2 doczeka się nowego zwiastuna i omówienia rozgrywki już...

lubiegrac news Vampire The Masquerade - Bloodlines 2 doczeka się nowego zwiastuna i omówienia rozgrywki już...
Vampire The Masquerade - Bloodlines 2 doczeka się nowego zwiastuna i omówienia rozgrywki już...Tamer Adas | 28 stycznia 2024, 20:25

The Chinese Room nowa ekipa zajmująca się Vampire The Masquerade - Bloodlines 2 zapowiedziały, że poprzez omówienie rozgrywki już niebawem zagościmy w Świecie Mroku... Czego fani mogą się spodziewać już niebawem?

Oficjalnie dowiedzieliśmy się, że The Chinese Room oraz Paradox Interactive zamierzają już za kilka dni dostarczyć zupełnie nowe materiały wideo związane z powrotem Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2. Tym razem mamy się doczekać konkretów, które mogą sprawdzić, że wiele osób uwierzy w wielki powrót tytułu, który miał spore kłopoty.

Już 31 stycznia udostępniony zostanie tylko nowy zwiastun, ale także udostępnione zostanie omówienie rozgrywki, systemów i podstaw, które mają spowodować, że zabawa zapewni odpowiednią porcję satysfakcji dla fanów.

Przeczytaj również: Growy World of Darkness powrócił na dobre i otwiera się na wszystkich! Czym jest ten świat i system?

W końcówce obecnego miesiąca ukazane zostaną trzy główne style rozgrywki, możliwości oferowane przez dostępne umiejętności czy też sporą głębię zabawy, świetnie się łączącą z wielką dawką elementów, przyciągających graczy przed ekrany.

Przy okazji dowidzieliśmy się również, że już 7 lutego odbędzie się kolejny program w postaci dziennika deweloperskiego z kolejnymi informacjami dla fanów Świata Mroku oraz nadchodzącej nowej przygody w tym IP.

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 ma ukazać się jesienią 2024 roku na komputerach osobistych, PlayStation 5, Xbox Series X oraz Xbox Series S.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://gamingbolt.com/vampire-the-masquerade-bloodlines-2-gameplay-trailer-and-deep-dive-coming-january-31st

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners