Steam stał się źródłem nowych informacji o Starfieldzie!

lubiegrac news Steam stał się źródłem nowych informacji o Starfieldzie!
Steam stał się źródłem nowych informacji o Starfieldzie!Tamer Adas | 31 lipca 2023, 07:15

Za pośrednictwem Steama doszło do dokładnego ujawnienia kolejnych nowych informacji o Starfieldzie. Tym razem ucieszyć się mogą fani stawiający na styl przechodzenia tytułów na 100%. Ile zajmie im ten proces? Czego się można spodziewać?

Bethesda Game Studios nieco zamilkła na miesiąc przed premierą swojego kolejnego super RPG-a, tymczasem za pośrednictwem Steama doszło do wycieku informacji, która będzie naprawdę ważne dla pewnej grupy graczy, która preferuje maksymalizację swojego doświadczenia.

Na platformie Valve doszło do wycieku dotyczącego przygotowanych przez Bethesda Softworks osiągnięć, których ma być aż 50 w dniu premiery. Gracze mogą się zatem spodziewać naprawdę sporej przygody.

Rzecz jasna sama liczba nie stanowi jednoznacznego wskazania na objętość tytułu, ale z racji, że mamy mieć do czynienia z gigantyczną rzeczywistością wypełnioną różnymi ścieżkami budowania własnego doświadczenia.

Zapoznaj się też z:

 

Dopiero ujawnienie dokładnej listy oraz informacji o wymaganiach będzie potwierdzeniem tej wskazówki, nie zmienia to jednak faktu, że ponownie za pośrednictwem Steama dochodzi do przecieku.

Swoją drogą niezwykle spokojny marketing musi aż dziwić, jak na flagowy tytuł, który ma ukazać się na początku września. Tytuł wciąż pozostaje sporą tajemnicą, a mimo to w dalszym ciągu promocja na dobre nie wystartowała...

Starfield ma zadebiutować 6 września 2023 roku na Xbox Series S i Xbox Series X oraz komputerach osobistych. Gra od dnia premiery będzie dostępna w abonamencie Xbox Game Pass bez dodatkowych opłat.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://www.dualshockers.com/starfield-50-achievements-at-launch/

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners