Oszczędności w lutym 2023 wystartowały w Epic Games Store! Jakie hitowe produkcje przeceniono?

lubiegrac news Oszczędności w lutym 2023 wystartowały w Epic Games Store! Jakie hitowe produkcje przeceniono?
Oszczędności w lutym 2023 wystartowały w Epic Games Store! Jakie hitowe produkcje przeceniono?Kamil Adas | 5 lutego 2023, 06:05

W sklepie Epic Games Store niedawno wystartowała nowa akcja promocyjna Oszczędności w lutym 2023, gdzie użytkownicy PC mogą zakupić wiele ciekawych produkcji i zaoszczędzić przy tym nawet sporo gotówki. Co tym razem możemy zakupić?

Na stronie Epic Games Store parę dni temu pojawiła się najnowsza bardzo porywająca wyprzedaż Oszczędności w lutym 2023, podczas której wielu z was może zakupić kilka ciekawych hitów w bardzo atrakcyjnych cenach.

W ofercie dostępnych mamy wiele gier zarówno tych z wyższej półki cenowej, jak i średniej. Dodatkowo dzięki sporej różnorodności gatunkowej, z pewnością każdy gracz znajdzie coś dla siebie. Wspomnieć, musimy o zniżkach, jakie sięgają nawet do -90%.

Przecenione gry na promocji Oszczędności w lutym na Epic Games Store 2023

Do kiedy potrwa Oszczędności w lutym na Epic Games Store 2023?

Promocja Oszczędności w lutym na Epic Games Store 2023 zakończy się 16 lutego 2023 roku o godzinie 17:00 czasu polskiego.

Strona promocji

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners