Otrzymaliśmy zwiastun nowego 4 Sezonu 4 Rozdziału w Fortnite Battle Royale!

lubiegrac e-sport Otrzymaliśmy zwiastun nowego 4 Sezonu 4 Rozdziału w Fortnite Battle Royale!
Otrzymaliśmy zwiastun nowego 4 Sezonu 4 Rozdziału w Fortnite Battle Royale!Kamil Adas | 25 sierpnia 2023, 22:10

To koniec wszystkich plotek związanych z nadchodzącym sezonem w Fortnite Battle Royale, gdyż Epic Games we wczorajszym dniu przedstawił nam zwiastun 4 Sezonu 4 Rozdziału, w którym zaszło klika ciekawych nowości. Co ciekawego tym razem możemy się dowiedzieć? 

Epic Games zaledwie wczoraj wieczorem przedstawił nam oficjalny zwiastun wyczekiwanego przez wszystkich fanów i graczy Fortnite nowe 4 Sezonu 4 Rozdziału, w którym możemy znaleźć kilka ciekawych nowości, jakie z pewnością wam się spodobają.

Zapoznaj się z:

Pierwszą nowością, jaka przykuła moją uwagę podczas oglądania zwiastuna, jest odświeżone miejscówki oraz bardziej rozbudowany system zabezpieczeń w skarbcach, który powinien wam z pewnością się spodobać. 

Pokazano również dwa nowe ciekawe przedmioty, jakie pozwolą wam w łatwiejszy sposób przedostać się do skarbca. Co więcej, przedstawiony został odświeżony karnet bojowy, w którym znalazł się słynny zagraniczny Tiktoker Khaby Lame, jaki znany jest przez naprawdę sporo osób na świecie.

Gra Fortnite jest już obecny na komputerach osobistych, urządzeniach mobilnych z iOS i Androidem oraz konsol PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, PlayStation 5, Xbox Series X i Xbox Series S.

 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Gra: Fortnite
Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners