Wystartowały otwarte beta testy Glassbreakers Champions of Moss!

lubiegrac news Wystartowały otwarte beta testy Glassbreakers Champions of Moss!
Wystartowały otwarte beta testy Glassbreakers Champions of Moss!Tamer Adas | 15 października 2023, 10:05

Oficjalnie wystartowały otwarte beta testy Glassbreakers Champions of Moss, dzięki czemu gracze mogą się zapoznać na goglach Quest 2, Quest Pro, Rift, Index, and HTC Vive nowy tytuł studia Polyarc.

Niezależne studio Polyarc udostępniło otwarte beta testy swojej rozwijanej gry Glassbreakers Champions of Moss, którą gracze będą mogli sprawdzić w ramach nietypowych, taktycznych pojedynków 1 na 1 w świecie niezwykłych magicznych istot.

Przeczytaj też:

 

Świat gry Moss rozwija się tym razem o projekt strategiczny, stanowiący ciekawe połączenie strategicznej propozycji, dynamiki oraz specyfiki gogli wirtualnej rzeczywistości oraz magicznych elementów ze świata przedstawionego.

Różnorodne postacie, możliwość tworzenia potężnych i różnorodnych składów oraz specjalnych umiejętności, z pomocą których będziemy w stanie pokonać każdego przeciwnika.

Zainteresowani gracze mogą już teraz za pośrednictwem Steama zapoznać się z otwartymi beta testami, mogąc zapoznać się z podstawami rozgrywki oraz wesprzeć zespół deweloperski swoimi uwagami i odczuciami z zabawy.

Glassbreakers Champions of Moss można sprawdzić w ramach beta testów na komputerach osobistych. Gra zmierza do Wczesnego Dostępu.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Tagi: beta, testy, VR, indie, strategia,
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners