Urokliwa gra o automatyzacji Outpath zaliczyła premierę na Steamie! Tytuł może się pochwalić wysokimi ocenami graczy

lubiegrac news Urokliwa gra o automatyzacji Outpath zaliczyła premierę
Urokliwa gra o automatyzacji Outpath zaliczyła premierę na Steamie! Tytuł może się pochwalić wysokimi ocenami graczyTamer Adas | 19 października 2023, 10:55

Oficjalnie na rynku zadebiutowała gra Outpath, autorska propozycja Davida Moralejo Sancheza, który ze wsparciem GrabTheGames oraz UpgradePoint dostarczył graczom urokliwy tytuł w otwartym, świecie z nastawieniem na automatyzację.

Od trzech dni za pośrednictwem Steama gracze na komputerach osobistych mogą się zapoznać z wypełnionym świeżością base builderem, którego jedną z głównych cech jest nastawieniem na automatyzację procesów oraz dokonywaniem postępów z odkrywaniem sporego i wyjątkowego świata przedstawionego.

Przeczytaj też:

 

Przeniesieni na wyspę gracze spróbują ją zagospodarować, czyniąc z nich nie tylko miejsce do życia, ale także i do odkrywania kolejnych lądów, gromadząc zasoby, przemieniając je, tworząc rozbudowaną bazę oraz wyruszając na specjalne ekspedycje, wypełnione kliknięciami oraz elementami łączenia różnych gatunków.

Tytuł czerpiąc garściami z między innymi Foragera oraz Satisfactory dostarcza graczom niezwykłą zabawę z wieloma aktywnościami, ładnym pixel-artowym stylem oraz licznymi niespodziankami, które będziemy mogli krok po kroku odkrywać.

Pomiędzy kolejnymi hitami AAA być może odnajdziecie wolną chwilę, aby nacieszyć się mniejszym, ale wciąż jakościowym tytułem, który w nieco inny sposób podchodzić do zabawy aniżeli między innymi Minecraft czy klasyczne "klikacze".

Outpath ukazało się 16 października 2023 r. na komputerach osobistych.

 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners