Overwatch 2 wymaga rozegrania 100 meczów do odblokowania kompletu bohaterów! Nie dotyczy to jednak wszystkich graczy

lubiegrac e-sport Overwatch 2 wymaga rozegrania 100 meczów do odblokowania
Overwatch 2 wymaga rozegrania 100 meczów do odblokowania kompletu bohaterów! Nie dotyczy to jednak wszystkich graczyMaciej Gaffke | 29 września 2022, 16:00

Gracze będą musieli rozegrać przynajmniej 100 meczów w Overwatch 2, aby odblokować dostęp do wszystkich bohaterów, którzy pojawią się w tej produkcji. Blizzard niedawno przedstawił szczegóły takiego rozwiązania.

Overwatch 2 już niedługo pojawi się we wczesnym dostępie w modelu free-to-play, więc nic dziwnego, że dostajemy coraz więcej informacji o tej odsłonie. Blizzard niedawno wzbudził lekkie kontrowersje nowymi zabezpieczeniami, a teraz poinformował, że gracze muszą rozegrać 100 meczów, aby zdobyć wszystkie postacie.

Zapoznaj się także z: Gigantyczny sukces bety CoD Modern Warfare II (2022) zapowiada kolejną udaną premierę Activision!

Jednak nie będzie to dotyczyło sporej liczby graczy. Ta zasada obejmie użytkowników, którzy założą konto w momencie premiery gry we wczesnym dostępie (4 października). Inni gracze, mający już wcześniej swoje konto, otrzymają od razu dostęp do wszystkich 35 bohaterów.

Blizzard tłumaczy taką decyzję stopniowym wprowadzaniem nowych graczy do świata Overwatch. Studio chce, aby nie czuli się oni przytłoczeni dużym wyborem grywalnych bohaterów i mogli po kolei odkrywać ich umiejętności. W sumie, aby odblokować całą drużynę, potrzeba rozegrać co najmniej 100 meczów.

Nadchodzący Overwatch 2 ukaże się jedynie w formie wieloosobowej już 4 października 2022 roku. Gra zmierza na Xbox Series S, Xbox Series X, Xbox One, komputery osobiste, Nintendo Switch oraz PlayStation 4 i PlayStation 5.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://www.pushsquare.com/news/2022/09/you-may-need-to-play-100-matches-to-unlock-all-characters-in-overwatch-2

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners