OXENFREE II: Lost Signals, przygodówka o nadprzyrodzonych zjawiskach na nowym zwiastunie

lubiegrac news OXENFREE II: Lost Signals, przygodówka o nadprzyrodzonych zjawiskach na nowym zwiastunie
OXENFREE II: Lost Signals, przygodówka o nadprzyrodzonych zjawiskach na nowym zwiastunieAgata Dudek | 7 listopada 2021, 18:00

OXENFREE II: Lost Signals, przygodówka o nadprzyrodzonych zjawiskach została zaprezentowana na nowym filmowym zwiastunie. Tym razem poznajemy postaci.

Night School Studio, od jakiego czasu będące pierwszym studiem przejętym przez Netflix, pracuje nad kontynuacją przygodówki narracyjnej o zjawiskach nadprzyrodzonych, z serii Oxenfree. Ich kolejna gra, która nosi tytuł OXENFREE II: Lost Signals i jest kontynuacją opowieści znanej ze swojej poprzedniczki, została właśnie zaprezentowana na zupełnie nowym zwiastunie.

Wideo, z gry OXENFREE II: Lost Signals prezentuje cztery postaci z gry, które będą miały wpływ na fabułę tejże przygodówki. Są nimi: Jacob Summers, grupa zwana Parentage, Maggie Adler i Riley Poverly. Wszyscy oni będą zmagać się z przeszłością, przyszłością i nadprzyrodzonymi wydarzeniami, które zmienią w ich życiu niemal wszystko.

Zapoznaj się również z: Zapowiedziano Gimle: Archlikvake Saga, realme dołączyło do Eco Rating, 2 lata Planet Zoo - Krótkie Info

Pierwszą postacią, którą przybliżają graczom twórcy jest Jacob Summer, który jest platońskim idealistą zmagającym się z brakiem celu. Wydarzenia ostatniej nocy popychają go do określania kim chce być w życiu. Jacob pracuje jako złota rączka do wynajęcia i mieszka z psem Buddą, który jest jego najlepszym przyjacielem. Nie opuścił Cameny, w której się wychował. Chodził do liceum z Rileyem. Ma bezpośrednie powiązania z wydarzeniami z poprzedniej gry, w szczególności z historią Maggie Adler. Maggie była kobietą, która jako pierwsza odkryła, co może zrobić radio. To właśnie ona była powiązana z wydarzeniami, które zapoczątkowały całą historię. Jacob jest zafascynowany zjawiskami z innego świata, a także tym, co dzieje się w Camenie. 

Parentage 

Kolejny opis dotyczy gry, zwanej Parentage. To rodzaj dziwnej religijnej enity noszącej maski z księżycową symboliką. Są bardziej zorganizowanym społeczeństwem. Pracują jako grupa ludzi, którzy zebrali się razem ze wspólnymi przekonaniami i to staje się trochę kultowe i trochę dziwne. Istnieją od pokoleń, jest ich mało, są skryci, a do swojej grupy wpuszczają niewielu. Kult zdefiniował swój światopogląd w taki sposób, że zagłębił się w rzeczywiste zjawiska nadprzyrodzone i zaczął próbować je wykorzystywać dla własnych korzyści. To oni są głównym antagonistą w tej grze. Są grupą, która naprawdę chce się dostać na drugą stronę, używając radiotechniki. 

Przeczytaj również: OXENFREE II: Lost Signals zadebiutuje także na PlayStation 4 oraz PlayStation 5

Maggie Adler była oficerem łączności w czasie II wojny światowej. I to ona odkryła zatopioną łódź podwodną i to, że jest jakiś sygnał radiowy pochodzący z łodzi podwodnej, która się rozbiła i załogantów. Oni nie tylko zginęli, ale utknęli pomiędzy linią czasową. Kiedy Jacob był dzieckiem, przyjaźnił się z Maggie Adler, która później odkryła podejrzane zjawiska w falach radiowych, w mieście i zaraziła tym Jacoba. W grze dowiemy się więcej o tym kim kiedyś była Maggie. Specjalnością jej podczas pracy w wojsku było łamanie kodów i szyfrów. To właśnie on rozumiała mnóstwo zakodowanego języka i ukrytych rzeczy w całej tej przestrzeni. 

Ostatnia postacią, która została przybliżona, nie tylko przez twórców, ale aktorkę, która wciela się w jej postać głosowo, jest Riley Poverly, żądna przygód, wychowywana przez samotnego ojca. Riley ma do czynienia z wieloma ciężkimi sprawami z przeszłości, a jednocześnie z Parantage, który próbuje ukraść jej przyszłość. Wszystko to dzieje się w kluczowym momencie, kiedy nie tylko decyduje o tym, kim będzie, ale także musi to zrobić w obliczu tych wszystkich szalonych nadprzyrodzonych wyzwań. Riley pochodzi z Cameny i w przeciwieństwie do Alex i jej przyjaciół, nie miała najlepszego okresu dorastania w tej okolicy. Później wstąpiła do wojska, ale okazało się, że to nie to. Ta gra jest o Riley, która wraca do domu i interakcji z Jacobem.

Premiera gry w wersji na komputery osobiste PC i Switch oraz PlayStation 4, pro oraz PlayStation 5 na początku 2022.

Karta gry na Steam

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners