OXENFREE II: Lost Signals zadebiutuje także na PlayStation 4 oraz PlayStation 5

lubiegrac news OXENFREE II: Lost Signals zadebiutuje także na PlayStation 4 oraz PlayStation 5
OXENFREE II: Lost Signals zadebiutuje także na PlayStation 4 oraz PlayStation 5Agata Dudek | 7 sierpnia 2021, 20:00

OXENFREE II: Lost Signals, przygodowa kontynuacja od studia Night School Studio i MWM Interactive zadebiutuje także na PlayStation 4 oraz PlayStation 5.

Przygodowa gra niezależna, druga część po przygodówce z tajemnicą i duchami w tle, o tytule OXENFREE, tym razem zatytułowana OXENREE II: Lost Singnals, będzie miała swoją premierę już nie tylko na komputerach osobistych i konsoli Nintendo Switch, ale także na PlayStation 4 i PlayStation 5.

Twórcy gry OXENFREE II: Lost Signals, Night School Studio informują, że gra pojawi się na PlayStation z początkiem nowego, 2022 roku, przenosząc graczy pięć lat po wydarzeniach z OXENFREE. Ponownie wcielamy się w Riley, która wraca  na wyspę Edwards do rodzinnego miasteczka Camena, aby zbadać tajemnicze sygnały radiowe. Odnajduje tam więcej niż się spodziewała. 

Gra została stworzona przez Night School Studio, zaś wydana przez MWM Interactive i oprócz rysunkowego klimatu, tajemnicy i zagadek, jest także nastawiona na wybory. Gracz będzie musiał ich dokonywać, mierząc się z właściwymi, albo mniej właściwymi decyzjami. 

Przeczytaj również: OXENFREE II: Lost Signals, zwiastun i karta na Steam. Nadciąga kontynuacja przygodówki ze zjawiskami paranormalnymi

Wraz z pojawianiem się gry na nowych platformach, czyli wspomnianych PlayStation 4 oraz 5, przesunięciu daty premiery uległy także daty premier na początkowe platformy. Teraz gra na wszystkich platformach zadebiutuje z początkiem 2022 roku. 

Premiera gry w wersji na komputery osobiste PC i Switch oraz PlayStation 4, pro oraz PlayStation 5 na początku 2022. 

Karta gry na PlayStation

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners