PARANOIA PLACE, kooperacyjny survival horror zadebiutuje na platformie Steam we Wczesnym Dostępie

lubiegrac news PARANOIA PLACE, kooperacyjny survival horror zadebiutuje na platformie Steam we Wczesnym Dostępie
PARANOIA PLACE, kooperacyjny survival horror zadebiutuje na platformie Steam we Wczesnym DostępieAgata Dudek | 3 lutego 2023, 22:40

PARANOIA PLACE, kooperacyjny survival horror zadebiutuje na platformie Steam we Wczesnym Dostępie. Data premiery gry nie została jeszcze ogłoszona. 

Rozgrywkę w pojedynkę, albo dla maksymalnie dwóch graczy, dostępną niebawem na Steam, we Wczesnym Dostępie deweloperzy ze studia Madbox i Bloody Pixel. Wszystko w survivalowym horrorze w trybie online, zatytułowanym PARANOIA PLACE.

Zapoznaj się także z: Rabbit Hole, zwiastun trzymającego w napięciu thrillera, który znalazł się w zapowiadanych premierach SkyShowtime

Kooperacyjny styl rozgrywki, w której będziemy mierzyli się z potworami z przyjacielem, lub kolegą, w formie online, albo możliwość grania w pojedynkę, znajdziecie w survival-horrorze autorstwa Madbox i Bloody Pixel, które jest też wydawcą gry. Tytuł ma zadebiutować na Steam, na komputerach we Wczesnym Dostępie. 

W grze PARANOIA PLACE gracz będzie rozwiązywał zagadki, odnajdywał ważne przedmioty, ale przede wszystkim próbował uciec przed krwiożerczym mordercą, próbują przetrwać. Będzie tego dokonywał w rozgrywce, która zmienia się, bowiem każda gra jest inna, a każdy przedmiot, który będziemy próbowali odnaleźć, znajdował się będzie w innym miejscu. Postępy w grze będą prowadzić do tego, że przeciwnik stanie się coraz bardziej groźny. 

Przeczytaj również:

 

Zadaniem gracza, w grze która daje możliwość powtórki jest odnalezienie kluczy, i przy ich pomocy odblokowania drzwi. W trybie dla dwojga należy mądrze i racjonalnie współpracować, gdyż AI staje się coraz mocniej nieprzewidywalne. 

Gra zmierza na komputery osobiste, na platformę Steam. Będzie tam dostępna we Wczesnym Dostępie, prawdopodobnie w tym roku. Data nie została jeszcze ogłoszona. 

Karta gry na Steam

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners