Park Jurajski, nowy film nadchodzi, i to dość szybko. Znamy scenarzystę kolejnej odsłony serii

lubiegrac newsy filmowe Park Jurajski, nowy film nadchodzi, i to dość szybko. Znamy scenarzystę kolejnej odsłony serii
Park Jurajski, nowy film nadchodzi, i to dość szybko. Znamy scenarzystę kolejnej odsłony seriiAgata Dudek | 29 stycznia 2024, 08:10

Okazuje się, że Universal Pictures nie zamierza rozstać się z serią Jurrasic World. Nowa produkcja Park Jurajski (nowy film) została przez studio zapowiedziana. Jednocześnie wszystko wskazuje na to, że scenariusz do filmu jest już na zaawansowanym etapie, o czym może świadczyć wstępna data premiery, która nie jest wcale odległa. 

Park Jurajski (nowy film) to oczywiście umowny tytuł, gdyż pełnego tytułu najnowszej odsłony serii Parku Jurajskiego jak na razie nie znamy. Seria jednak wzbogaci się o kolejny tytuł, o czym donosi The Hollywood Reporter. Film ma być nowym otwarciem dla serii o dinozaurach. Wiemy kto zajął się pracami nad scenariuszem do filmu. Wiemy także kiedy przewidziana jest jego wstępna data premiery. 

Zapoznaj się również z: Halo: sezon 2, kontynuacja sci-fi bazującego na growym cyklu na zwiastunie, z nowymi zdjęciami i plakatami z postaciami

O czym jest Park Jurajski (nowy film)?

Fabuła Park Jurajski (nowy film) ma być, jak wspominaliśmy nowym otwarciem dla serii i jak twierdzi wyżej wymienione źródło, ma przedstawiać zupełnie nową, nie związaną z poprzednimi filmami opowieść. W nowym Parku Jurajskim mamy nie zobaczyć znanych z poprzednich odsłon aktorów wcielających się w znane nam z filmów postaci. Fabuła jak na razie nie jest nam znana. 

Obsada Park Jurajski (nowy film)

Nie wiemy kto znajdzie się w obsadzie Park Jurajski (nowy film). Natomiast znany jest reżyser kontynuacji przygód w świecie dinozaurów. Pracuje nad nim David Koepp, odpowiedzialny za scenariusz do pierwszego filmu Park Jurajski z lat 90-tych, filmu Zaginiony Świat: Jurassic Park, Wojnę światów, Anioły i demony czy najnowszą część Indiany Jonesa, czyli Indiana Jones i artefakt przeznaczenia.

Producentami filmu są Frank Marshal (Szósty zmysł, Jurassic World Dominion, Park Jurajski: Obóz Kredowy), Patrick Crowley (Jurassic World: Upadłe Królestwo, Assassin's Creed, Dziedzictwo Bourne'a) oraz Steven Spielberg (Fabelmanowie, West Side Story, Most szpiegów, Szeregowiec Ryan). 

Przeczytaj też: Halo: sezon 2, kontynuacja sci-fi bazującego na growym cyklu na zwiastunie, z nowymi zdjęciami i plakatami z postaciami

Kiedy zadebiutuje Park Jurajski (nowy film)?

Park Jurajski (nowy film) nie ma jeszcze swojej daty premiery. Mówi się, że film może zadebiutować jednak dość szybko, bo już w 2025 roku. 

Zwiastun Park Jurajski (nowy film)

Nie istnieje oczywiście zwiastun zapowiedzianej, już na następny rok filmowej kontynuacji serii. W zamian zachęcamy do przypomnienia sobie najnowszej odsłony serii, o tytule Jurassic World: Dominion.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners