Park Jurajski: Obóz Kredowy, pierwszy zwiastun trzeciego sezonu animowanego serialu Netfixa, w uniwersum filmowym

W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun trzeciego sezonu serialu animowanego Park Jurajski: Obóz Kredowy. Niebezpieczeństwo jest naprawdę blisko. 

Animacja rozgrywająca się filmowym uniwersum Parku Jurajskiego, między Jurassic World a Jurassic World: Upadłe Królestwo, zrealizowana dla Netflixa, o tytule Park Jurajski: Obóz Kredowy, powraca w trzecim sezonie już w maju. Tymczasem w sieci pojawiła się jego pierwsza filmowa zapowiedź. 

Jeśli oglądaliście sezon drugi seriali animowanego, stworzonego przez Zacka Stentza, to z pewnością wiecie, że ostatni odcinek skończył się zapowiedzią zagrożenia przerażającego jak żadne inne. Potwierdzenie tej sytuacji  otrzymaliśmy w filmowej zapowiedzi trzeciego sezonu, którą znajdziecie poniżej. 

Przeczytaj również: Park Jurajski: Obóz Kredowy – zapowiedź drugiego sezonu

Tym niebezpieczeństwem, które tym razem czekać będzie na szóstkę dzieciaków zamkniętych w Parku Jurajskim, będzie najprawdopodobniej ogromny dinozaur, znaleziony w laboratorium, efekt eksperymentów. Bestia będzie więc kluczowych elementem w nadchodzącym w maju sezonie serialu. 

Ob?ż kredowy - plakat 

Przypominamy, że Park Jurajski: Obóz Kredowy, dostępny na ten moment na Netflix w dwóch sezonach, to serial animowany, którego bohaterami są dzieci, wysłane w to miejsce, z różnych przyczyn, na wakacyjny obóz. Problem w tym, że w skutek wielu nieprzewidywalnych zdarzeń dinozaury się uwalniają, a dzieciakom nie udaje się wydostać z wyspy. Teraz muszą zrobić wszystko, by nie tylko przeżyć, ale dzięki współpracy i przyjaźni, spróbować się wydostać i wrócić do domów. 

Premiera trzeciego sezonu serialu Park Jurajski: Obóz Kredowy na Netflix 21 maja 2021 roku. 

Śledź nas na google news – Obserwuj to, co ważne w świecie gier!