Path of Exile 2 jednak będzie grą samodzielną! Co jeszcze zapowiedziało Grinding Gear Games?

lubiegrac news Path of Exile 2 jednak będzie grą samodzielną! Co jeszcze zapowiedziało Grinding Gear Games?
Path of Exile 2 jednak będzie grą samodzielną! Co jeszcze zapowiedziało Grinding Gear Games?Tamer Adas | 30 lipca 2023, 07:15

Niespodziewanie dowiedzieliśmy się, że powstająca gra Path of Exile 2 jednak będzie w pełni grą samodzielną! Studio Grinding Gear Games zdecydowało się zmienić dotychczasowy plan, próbując zachować balans pomiędzy dostarczeniem odpowiedniego balansu oraz docenieniem graczy, którzy poświęcili swój czas i pieniądze na pierwszą część.

Darmowy, spektakularny w swoim rozwoju hack'n'slash miał doczekać się kontynuacji, stanowiącej de facto rozszerzenie. To... jest już jednak przeszłością! Studio Grinding Gear Games zapowiedziało, że zamierza zaoferować swój projekt jednak jako samodzielną grę, rozgrywając całą sytuację w nieco inny sposób.

Przeczytaj również: The Legend of Zelda Tears of the Kingdom dziś debiutuje, rozwijając serię The Legend of Zelda, doskonale znaną od początków Nintendo

Otóż, o ile będziemy mieć do czynienia z samodzielnym tytułem, aby zachować odpowiedni balans, o tyle zdecydowano się jednak postawić na model zabezpieczający dokonane zakupy, dostępne jednocześnie w pierwszej oraz drugiej części.

Sporo pracy zostanie włożone w dostarczenie graczom zabawy pozbawionej jakichkolwiek płatnych przewag, zapewniając wszystkim równe szanse delektowania się tytułem wydawanym w ramach free 2 play'a.

Gra dopiero doczeka się na początku 2024 roku beta testów, zatem debiutu pełnej wersji  nie powinno się spodziewać zbyt szybko, a wcześniejsze spore milczenie oraz obecne nieco sprzeczne doniesienia wskazują na to, że zespół ma różne pomysły na to, w jaką stronę pokierować własną markę.

 

 

Path of Exile 2 nie ma daty premiery, gra zmierza na komputery osobiste.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners