Pax Tyrannica Games ujawniło swoją debiutancką grę Steel Executor

lubiegrac news Pax Tyrannica Games ujawniło swoją debiutancką grę Steel Executor
Pax Tyrannica Games ujawniło swoją debiutancką grę Steel ExecutorTamer Adas | 10 lutego 2024, 15:50

Polskie, jednoosobowe studio Pax Tyrannica Games ujawniło swoją debiutancką grę Steel Executor. Wraz z pierwszym zwiastunem gracze mogą ujrzeć, co czeka cyberpunkowego droida-zabójcę w warunkach, gdzie jeden celny strzał czy uderzenie oznacza porażkę. Czego mogą się spodziewać gracze w brutalnej, postapokaliptycznej rzeczywistości?

Przed kilkoma dnia nasz rodak Piotr Gała zdecydował się zapowiedzieć swój tytuł w postaci Steel Executora, nastawionej na dynamikę, zręczność oraz napędzane adrenaliną wyzwania. Autor ma kilka pomysłów na odświeżenie znanej formuły, stawiając na kilka świeżych pomysłów.

Jednym z nich jest oburęczność, dzięki czemu gracze będą mogli swobodnie dobierać wyposażenie, zgodnie ze swoimi preferencjami oraz reprezentowanym przez siebie stylem rozgrywki. Z jednej strony postawić możemy na dwie strzelby, natomiast z drugiej połączyć możemy na ostrze oraz broń obuchową. W razie braku naboi, zawsze możemy postawić na rzucenie bronią w stronę rywali!

Zapoznaj się również z: Wystartowała zupełnie nowa Oferta tygodnia na GOG! Co przygotowano na początku lutygo?

Poprzez filmowe inspiracje, fani będą mogli poczuć się niczym w ulubionych akcyjniakach, stawiając jednocześnie nawet na podwójną wyrzutnię rakiet czy inne kreatywne rozwiązania. W końcu czemu by nie połączyć wybuchów z... plazmową halabardą?

Pax Tyrannica Games szykuje również klasyczne sekrety oraz bonusy do odnalezienia i pozyskania. Zarówno potężni opancerzeni antagoniści, jak również i napędzany sztuczną inteligencją Firewall będą krok po kroku stawiać wyższe poprzeczniki, w związku z czym personalizacja umożliwi kreatywne wykazanie się w powtarzających się sesjach. 

W bezwzględnym świecie korporacji nasz bohater podąży ścieżką zemsty, choć... będzie mógł podjąć kilka istotnych wyborów kogo uśmiercić, a kogo oszczędzić, w ten sposób wpływając na ostateczne zakończenie oraz przebieg pozostałej części rozgrywki.

Steel Executor nie ma w chwili obecnej daty premiery. Gra zmierza na komputery osobiste.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners